Diablo 3'e PlayStation 4 PRO desteği geldi

Blizzard Entertainment tarafından geliştirilen Diablo serisinin oyunlarından Diablo 3, yeni bir güncelleme yayınlandığını duyurdu. Diablo 3?e gelen güncellemeyle beraber, oyuna PlayStation 4 PRO desteği de geldi.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 13 sn   Eklenme Zamanı : 2017-01-11 01:54:31
Editör : Duygu Darılmaz
Kategori : Oyun

Blizzard'ın sevilen aksiyon ve rol yapma oyunlarından biri olan Diablo serisi, son olarak oyuncularıyla Diablo 3 serisini buluşturmuştu. Oyun, 2012 yılında  PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 3, Xbox 360, Microsoft Windows, Mac OS platformları için oyun severlerin beğenisine sunulmuştu. Diablo 3 piyasaya sürülmesiyle beraber 24 saat içerisinde 3,5 milyon satarak, dünyanın en hızlı satılan PC oyunu olma rekoru kırdı. Bu seride, serinin diğer oyunlarından farklı olarak yeni haritalar yer aldı. Sevilen oyuna, şimdi yeni bir güncelleme daha eklendiği duyuruldu.

Blizzard'ın sevilen aksiyon oyunu Diablo serisinin 3'üncü oyunu Diablo 3 için geçtiğimiz günlerde 2.4.3 güncellemesi yayınlandı. Blizzard güncellemeyi, Diablo'nun 20. yılına özel olarak yayınlandı. Yayınlanan bu güncellemeyle beraber, Diablo III'e ilk Diablo'nun bölümleri eklendi. Bunun yanı sıra, yine bu güncellemeden sonra, PC platformuna ayrıca DirectX 11, 64 Bit, Normal Maps, Anti Aliasing gibi destekler de eklendi. PC'de yaşanan gelişmeler dışında, güncellemeden sonra konsol sürümünde de bazı değişiklikler oldu. Güncellemeden sonra, PS4 Pro'ya da Diablo III için 4K desteği geldi. PlayStation 4 Pro ve 4K televizyon sahibi  olan herkes, güncellemeyi indirerek oyunu 4K çözünürlükte oynayabilirler. 4K TV sahibi olmayanlar için de bazı yenilikler geleceği söyleniyor. Güncellemeyi indirmek isteyen oyun severler, konsolları üzerinden güncellemeyi otomatik olarak indirebilirler.Daha Fazla Göster