Deezer Masaüstünde Ücretsiz Oldu - Haberler - indir.com

Deezer Masaüstünde Ücretsiz Oldu

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 33 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Akıllı Telefonlar

Spotify'ın ücretsiz olarak sunduğu online müzik hizmetinden ilham alan Deezer, yaptığı değişiklikle kullanıcılara ücretsiz-reklamlı ve ücretli-reklamsız olarak iki farklı seçenek sunacak.

Dünya genelindeki müzikseverlerin müzikleri akıllı telefon, tablet ve hatta oyun konsolları aracılığıyla dinlemeyi tercih etmesinden dolayı online müzik servisleri stratejilerini değiştirmek zorunda kaldı.

Deezer Ücretsiz

Bu yıl başında yaptığımız haberle Spotify'ın web, mobil ve masaüstü platformlarında ücretsiz olduğunu sizlerle paylaşmıştık. Spotify'ın bu değişikliğinden uzun bir zaman sonra ilham alan ve yaklaşık 3 ay önce mobil'de ücretsiz olan Deezer'da masaüstü kullanıcılarına iki farklı seçenek ile hizmet vermeye başlayacağını açıkladı.

Deezer, masaüstü kullanıcılarına sunduğu reklamsız ve ücretli servisini sonlandıracağını ve masaüstünde premium servisten vazgeçtiğini belirtti. Servis bundan sonra kullanıcılarına reklam ve kullanım sınırlamasıyla ücretsiz, reklamsız ve kısıtlamasız olarak da aylık £9.99 ücret karşılığında hizmet verecek.

Halihazırda web, mobil ve masaüstünde online müzik keyfini kullanıcılarına sunan Deezer uygulamalarını aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz.

PAYLAŞ