Dash Pro Kablosuz Kulaklık Gerçek Zamanlı Çeviri Yapacak - Haberler - indir.com

Dash Pro Kablosuz Kulaklık Gerçek Zamanlı Çeviri Yapacak

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 29 ''   Yayınlanma Zamanı : 2017-05-23 12:30:00
Editör : Onur Köse
Kategori : Teknoloji

Teknolojik anlamda neredeyse hergün farklı özelliklere sahip ve oldukça işlevsel ürünler görmeye devam ediyoruz. Bu içeriğimizde de kulaklık teknolojileri ile alakalı yeni bir üründen bahsedeceğiz. Son zamanlarda kablosuz kulaklıkların piyasaya da artması ile beraber kulaklık üretim noktasında ünlü olan markalarda bu seriye katılmaya devam ediyorlar. Üretici markalardan olan Bragi ise yeni kablosuz özelliğe sahip kulaklığı ile farklı yetenekler sunmaya hazırlanıyor. Bragi Dash Pro isimli bu yeni kulaklığı müzik tutkunlarını hedeflediği gibi sunduğu çeviri özelliği ile de dikkatleri üzerinde topluyor.

Bu yeni kulaklığın özelliklerine bakacak olursak, 32 bit işlemci ve 4 GB depolama alanına sahip olan kulaklık barındırdığı 27 adet gelişmiş sensör ve yapay zeka desteği ile oldukça gelişmiş bir aktif gürültü engelleme sistemine sahip durumda. Ayarlanabilir düzeyi ile dış seslerin tamamıyla içeri alınması, kısmen alınması yada tamamen engellenmesi sağlanabiliyor. Dash Pro kulaklığında iTranslate adlı yeni bir özellikte yer alıyor. Bu özellik sayesinde iPhone ve iPad uygulamaları yardımı ile 40 dile kadar destek sağlayan gerçek zamanlı çeviriler yapmak mümkün oluyor.

Kulaklığı satın alan kullanıcılar bu çeviri yeteneğinden 30 gün boyunca ücretsiz bir şekilde faydalanabilecekler. Daha sonrasında ise uygulama için belli bir ücret ödemek gerekecek. IP7X desteği ile suya karşı dayanıklı yapıya sahip olacak olan bu kulaklıkta adım takibi, yüzme takibi ve kalori ölçümü gibi sportif istatistiklerde takip edilebilecek. Sağlık aktiviteleri Bragi uygulaması üzerinden takip edilebilecek olan bu cihazın 329 dolar fiyat etiketi ile Bragi sitesinde satışa sunulduğunu belirtelim.

PAYLAŞ