Cyber Dust, Kendini Yok Eden Mesaj Gönderme Uygulaması - Haberler - indir.com

Cyber Dust, Kendini Yok Eden Mesaj Gönderme Uygulaması

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 22 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Akıllı Telefonlar

Son günlerde tartışılan konuların başında internet ve akıllı telefonların güvenliği geliyor. Özellikle mobil uygulamaların güvenliği kullanıcıların en dikkat ettiği konular arasında yer alıyor. Cyber Dust'da son derece güvenli bir mesajlaşma imkanı sunuyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirmeye sunulan Cyber Dust sayesinde arkadaşlarınız ya da sevdiklerinizle en güvenli şekilde mesajlaşabilir, gönderdiğiniz mesajların hem kendi cihazınızdan hem alıcının cihazından hem de tüm internet ortamından silinmesini mümkün kılabilirsiniz.

Cyber Dust

Siz dahil olmak üzere bir daha hiç kimsenin göremeyeceği mesajlar gönderilmesini sağlayan uygulama iletişimi şifreli olarak sağladığı için internet veri paketleri çalınsa bile mesajların içeriklerini tespit etmek mümkün olmuyor.

Özel mesaj gönderme, ekran görüntüsü alındığında uyarma, gönderilen ve alınan mesajlar için bildirim, grup mesaj gönderimi, fotoğraf paylaşma ve kendini yok eden fotoğraflar özellikleriyle dikkatimizi çeken Cyber Dust uygulamasını, yenilikçi mesajlaşma uygulaması arayan kullanıcılar için tavsiye ederiz.

Android ve iOS sistemine sahip akıllı cihazlarınızda kullanabileceğiniz Cyber Dust uygulamasını aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla indirebilirsiniz.

PAYLAŞ