Crysis Remastered için erteleme kararı alındı - Haberler - indir.com

Crysis Remastered için erteleme kararı alındı

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 0 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-07-02 20:01:03
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Donanım

Nisan ayı içerisinde, Crysis'in resmi Twitter hesabı üzerinden attığı gönderiler sebebiyle birçok oyuncu heyecanlandı. Daha sonra Crytek tarafından konuyla ilgili olarak yapılan açıklamada, ilk oyunun Remastered sürümünün geleceği belirtildi. Fakat bugün yapılan açıklamayla beraber, Crysis Remastered için erteleme kararı gündeme geldi. Remastered sürüm PC, PlayStation, Xbox, ve Nintendo Switch platformlarına geliyor.

Crysis Remastered için erteleme kararı alındı

Crysis resmi hesabının Twitter’da atmış olduğu gönderilen ile beraber birçok oyuncu heyecanlandı. Sonrasında yapılan açıklamada, ilk oyunun yenilenmiş versiyonunun geleceği duyurulmuştu. Remastered versiyonun oynanış videosu da, YouTube’da Crysis tarafından paylaşılacaktı. Ancak firma tarafından gelen bir duyuru ile birlikte, oyunun ertelendiği belirtildi. Yapılan açıklamada, oyunun genel kalitesini daha üst seviyeye çıkarmak için erteleme kararının alındığı belirtildi. Bu erteleme tüm platformlar için geçerli olurken oyunun çıkış zamanı ile ilgili net bir açıklama yapılmadı. Crytek, uzun zamandır piyasada olmasına rağmen adını duyuramıyordu. Şirketin ellerindeki en büyük hazine ise Crysis. Bu sebeple, yarım bir oyun çıkarmak istememeleri gayet normal.

Crysis Remastered için alınan erteleme kararı, birçok kişi tarafından olumlu karşılanan bir durum oldu. Hatalarla dolu ve tamamlanmamış bir oyunun çıkmasından ziyade, kaliteli bir yapımının sunulması birçok oyun severin ortak tercihi olarak değerlendirildi. Bu örneği, daha önce Cyberpunk 2077 için de görmüştük. Yarım bir oyun sunmak istemeyen CD Projekt RED, oyun için 2 defa erteleme kararı almıştı.

Crysis Remastered sürümü iyi bir sükse yaratabilirse, oyunun devam serileri de gelebilir. Firmanın adını tekrardan duyurulabilmesi, birçok açıdan bu oyuna bağlı diyebiliriz. Remastered sürümün oyun içi görselleri ve videoları da sızdırılmıştı. Ancak bu içerikler düşük kalitede olduğu için, oyunun şuan için hangi aşamada olduğu tam olarak anlaşılamıyor. Konuyla ilgili olarak elde edilen bilgiler şu an için bu kadar olup gelecek günlerde daha detaylı bilgi elde edilmesi bekleniyor. 

PAYLAŞ