Çocukları Boğulmaya Karşı Koruyan Ürün iSwimband (Video) - Haberler - indir.com

Çocukları Boğulmaya Karşı Koruyan Ürün iSwimband (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 36 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Teknoloji

Ebeveynlerin, özellikle ufak yaştaki çocuklarını havuz ya da denizdeki boğulma tehlikelerine karşı koruması amacıyla geliştirilen iOS destekli giyilebilir cihaz iSwimband ile ilgili detayları haberimizde bulabilirsiniz.

iOS sistemli iPhone, iPad ve iPod Touch modelleriyle birlikte mobil uygulama destekli olarak çalışabilen iSwimband, çeşitli renk seçenekleri ile birlikte hem kafaya hem de bileğe takılabilir modelleriyle satışa sunulmakta.

iSwimband

Üzerinde yer alan dahili sensörleri sayesinde çocukların suyun altına indiğini algılayan iSwimband adlı ürün, iOS uygulamasında belirlenen süre aşıldığı zaman ebeveynlere bildirim yaparak, boğulma tehlikesine karşı son derece güvenli bir çözüm yolu sunabilmekte.

30 metre mesafe içerisinde çalışabilen ürün ve uygulama daha çok havuz gibi sınırlı yerlerde çocukların boğulmaya karşı korunabilmesine imkan tanıyor.

iSwimbandİlerleyen günlerde Android cihazlar için de indirmeye sunulacak olan ürünün aynı adı taşıyan iOS uygulaması, sekiz adete kadar giyilebilir ürünü kontrol edebildiği gibi her ürün için farklı derinlik ayarlaması yapılmasına da imkan tanıyor.

Batarya değişimi bulunmayan ve 99 Usd'den başlayan fiyatla satışa sunulan giyilebilir ürün iSwimband'i satın almak için www.iswimbands.com adresini ziyaret edebilir, ürüne ait iOS uygulamasını ve yayınlanan tanıtım videosunu aşağıda bulabilirsiniz.
iSwimband Tanıtım Videosu