Çift aktif gürültü engelleme özelliği olan Huawei FreeLace Pro duyuruldu - Haberler - indir.com

Çift aktif gürültü engelleme özelliği olan Huawei FreeLace Pro duyuruldu

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 29 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-08-19 19:30:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

Huawei, yeni kablosuz kulaklık modeli Freelace Pro'yu duyurdu. Etkileyici özelliklere sahip olan kablosuz kulaklık, sahip olduğu çift aktif gürültü engelleme özelliği ile ön plana çıkmayı başarıyor. Huawei'nin yeni kablosuz kulaklığı, 4 Eylül 2020 tarihinde Çin'de satışa sunulacak.

Çinli teknoloji şirketi Huawei, düzenlemiş olduğu bir etkinlikte yeni kablosuz kulaklığı FreeLace Pro'yu duyurdu. Boynunuza asabileceğiniz şekilde tasarlanmış olan kablosuz kulaklık, sahip olduğu özellikler ve fiyatı ile pek çok tüketicinin ilgisini çekecek gibi görünüyor. Hiç zaman kaybetmeden bu yeni model kulaklığın neler sunduğuna yakından bakalım.

Xiaomi CEO'sundan gelecek 10 yıla yönelik önemli açıklamalarXiaomi CEO'sundan gelecek 10 yıla yönelik önemli açıklamalar

FreeLace Pro, şık ve minimal tasarıma sahip olan bir ürün olarak karşımıza çıkıyor. Sadece 34 gram ağırlığında olan kablosuz kulaklıklar, uzun süreli kullanım sırasında da varlığını hissettirmiyor. 

Karşınızda Huawei FreeLace Pro

Huawei'nin yeni kablosuz kulaklıklarının en dikkat çekici özelliği, çift aktif gürültü engelleme özelliğine sahip olması. Kulaklık, ortam gürültüsünü maksimum seviyede düşürebilmek için kulaklıkların iki yanında da yer alan mikrofonları kullanıyor. Ayrıca FreeLace Pro, insan sesinin net bir şekilde karşı tarafa iletilebilmesi için cihazdaki üç mikrofonu da kullanan bir gürültü engelleme yeteneğine sahip. Bu kablosuz kulaklığın,  Çin Elektronik Ses Endüstrisi Birliği tarafından onaylanmış olan ilk ürün olduğunu da belirtelim.

Huawei FreeLace Pro, kullanıcılara 24 saate kadar kesintisiz kullanım imkanı sunuyor. Kullanıcılar, bu kablosuz kulaklığı şarj etmek istedikleri zaman da akıllı telefon, tablet ya da bilgisayarlarından fayda sağlayabilirler. USB Type-C girişi ile kolay şarj edilen kulaklık, yalnızca 5 dakikalık bir şarj ile 5 saate kadar kullanım süresi vadediyor. Bu uzun kullanım süresi ve hızlı şarj özelliği, kullanıcıları fazlasıyla memnun edecek gibi görünüyor.

Huawei'nin yeni nesil kablosuz kulaklığı, 14 mm'lik dinamik sürücü birimlerine sahip. Bu da kullanıcıların, yüksek ses kalitesi deneyimini sonuna kadar yaşayacaklarını ortaya koyuyor. Ayrıca kullanıcılar, gerekli olduğu zamanlarda bu kablosuz kulaklıkları manyetik anahtar ile birbirine yapıştırabiliyorlar. Kulaklık, manyetik birleşme sağlandığı anda uyku moduna geçiy yapıyor. Kulaklıklar birbirinden ayrıldığı zaman ise uyku modu otomatik olarak devreden çıkıyor.

FreeLace Pro'da kullanışlı bir kontrol bölümü yer alıyor. Kullanıcılar, bu bölüm aracılığı ile kulaklığın ses seviyesini ayarlayabiliyor ya da sesli asistanı devreye sokabiliyorlar. Huawei, üç farklı renk seçeneğine sahip olan yeni kablosuz kulaklığı içinse 87 dolar (yaklaşık 650 TL + vergiler) değer biçiyor. Huawei FreeLace Pro, 4 Eylül'de Çin pazarı için satışa sunulacak.PAYLAŞ