Call of Duty Warzone en çok öldürme rekoru kırdı - Haberler - indir.com

Call of Duty Warzone en çok öldürme rekoru kırdı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 49 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-05-25 12:31:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Sosyal Medya

Yayınlandığı günden itibaren büyük ses getiren ve şu anda 60 milyon oyuncuya sahip olan Warzone, yeni bir rekora ev sahipliği yaptı. Geçtiğimiz günlerde TylerTeePee, Symfuhny, DougisRaw ve HusKerrs takım halinde Call of Duty Warzone en çok öldürme rekorunu kırmıştı. Bu kez farklı bir takım kırılan rekoru egale etti.

Call of Duty Warzone en çok öldürme rekoru ile gündemde

Corona virüsü nedeni ile insanlar oyunlar ile daha çok zaman geçirmeye başladı. Bu sebepten dolayı bir süredir belirli süreler aralığıyla Steam'de çevrimiçi oyuncu rekoru kırılıyor. 

Call of Duty Warzone hataları çileden çıkarıyorCall of Duty Warzone hataları çileden çıkarıyor

Call of Duty ve CS:GO gibi oyunlar da kendi rekorlarını egale etmeye devam ediyor. Call of Duty serisi birçok oyuncu tarafından tercih ediliyor. Bu yüzden oyun içerisindeki rekorlar kısa sürede değişiyor.

15 Mayıs günü TylerTeePee, Symfuhny, DougisRaw ve HusKerrs rumuzlu oyuncuların bulunduğu takım 121 oyuncu öldürerek bir rekora imza atmıştı. Bu rekoru geçtiğimiz günlerde Vikkstar123, FaZe Priestahh, aBeZy ve Cellium rumuzlu oyuncular 138 oyuncu öldürerek tekrar kırdı.

Vikkstar, Twitter üzerinden yaptığı paylaşım ile 39 takımın bulunduğu oyunda 147 kişi öldürerek yeni bir rekor kırdıklarını açıkladı. Oyunda en fazla 150 oyuncunun olabileceği göz önünde bulundurulduğunda 147 kişiyi öldürmek büyük başarı olarak düşünülebilir. 3. sezonun sonlarına gelen oyunda yeni sezonda Bunker 11’de bulunan nükleer bombanın da yer alması bekleniyor.

ONE KILL DIDN'T UPDATE

WARZONE QUADS WORLD RECORD

138 KILLS IN A 135 PLAYER LOBBY

VIDEO OUT TOMORROW! pic.twitter.com/JkKqNFggbG — Vikkstar ★ (@Vikkstar123) May 24, 2020

Fun fact, the other 39 teams in the lobby collectively got 147 kills! — Vikkstar ★ (@Vikkstar123) May 24, 2020
Call of Duty: WWII kısa süreliğine indirimde!Call of Duty: WWII kısa süreliğine indirimde!

PAYLAŞ