Bulmaca Oyunu Lost Toys, Android için Yayınlandı - Haberler - indir.com

Bulmaca Oyunu Lost Toys, Android için Yayınlandı

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 28 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Bu yılın başlarında yaptığımız bir haberle iOS platformunda yayınlandığını duyurduğumuz, ürpertici oyun atmosferiyle dikkat çeken puzzle türündeki bulmaca oyunu Lost Toys, Android için Google Play Store'da indirmeye sunuldu.

Üç boyutlu kaliteli grafikleri, ürpertici oyun atmosferi ve birbirinden zorlu bulmacaları ile iOS platformunda yayınladığı ilk günden veri popüler olarak oynanan Lost Toys, Rübik küp mantığı üzerine kurulu ve Unity grafik motoruyla geliştirilmiş bir bulmaca oyunudur.

Lost Toys

Oyundaki amacınız ise; parçalar halinde bulunan eski oyuncakları birleştirerek onlara sadece tek bir dokunuş ile yeniden hayat vermek. 4 bölüm altında toplam 32 seviyenin yer aldığı oyun, Peter Rudenko'nun orijinal film müziği eşliğinde keyifli bir oyun deneyimi vaad ediyor.

Bulmaca oyunlarını seven mobil kullanıcıların adeta bağımlısı olacakları Lost Toys oyununu aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla Android, iPhone ya da iPad cihazınıza indirebilir, geliştirici Barking Mouse girişimi tarafından yayınlanan Lost Toys tanıtım videosunu izleyebilirsiniz. Oyun 6.38 TL fiyat etiketine sahiptir.
İlgili uygulamalar

Lost Toys Oyun Videosu


PAYLAŞ