Bülent Bülbül, LG Türkiye ev eğlencesi elektroniği ve beyaz eşya ürün grupları satış başkanı oldu - Haberler - indir.com

Bülent Bülbül, LG Türkiye ev eğlencesi elektroniği ve beyaz eşya ürün grupları satış başkanı oldu

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 41 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-15 13:24:02
Editör : Kadir Kılıç
Kategori : Teknoloji

Temmuz 2020 itibariyle organizasyonel değişim sürecine giren LG Türkiye, hizmet alanını B2B ve B2C olarak ikiye ayırdı. Değişim kapsamında, Bülent Bülbül görevini, Ev Eğlencesi Elektroniği ve Beyaz Eşya Ürün Grupları Satış Başkanı olarak sürdürecek.

LG Electronics Türkiye (LG), Temmuz ayı itibariyle organizasyonel değişime gitti. Değişim süreci içerisinde, 11 yıldır LG Türkiye bünyesinde bulunan ve 2017 yılından bu yana LG Türkiye TV Satış Departmanı Kıdemli Satış Müdürü olarak görev yapan Bülent Bülbül, görevini, Ev Eğlencesi Elektroniği ve Beyaz Eşya Ürün Grupları Satış Başkanı olarak sürdürecek. Çalışma hayatındaki 20 yıllık deneyimi ile Bülent Bülbül, LG Türkiye bünyesine katılmadan önce sektörün önde gelen uluslararası firmalarında yönetici pozisyonlarında çalıştı. 

İddialı model LG Velvet modeli Türkiye pazarına geliyorİddialı model LG Velvet modeli Türkiye pazarına geliyor

LG Electronics Hakkında

LG Electronics, Inc. dünya genelinde 140 şehirde ve 70.000’den fazla çalışanıyla teknoloji ve üretim alanında küresel olarak faaliyet gösteren yenilikçi bir şirkettir. 2019 yılında dünya çapındaki satış rakamı 53 milyar dolar olan LG, Beyaz Eşya & İklimlendirme Çözümleri, Ev Eğlence Sistemleri, Mobil İletişim, Otomotiv Malzemeleri ve Profesyonel Ürünler olmak üzere 5 iş biriminden oluşmaktadır. Ayrıca üst sınıf LG SIGNATURE ürünleri ve yapay zekaya sahip ThinQ’in yanı sıra televizyon, buzdolabı, klima, çamaşır makinesi ve mobil cihaz alanında da dünyanın lider üreticisidir. LG Electronics hakkında daha fazla bilgi edinmek için LGnewsroom.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 


İki ekranlı LG Wing tanıtım tarihi resmi olarak açıklandıİki ekranlı LG Wing tanıtım tarihi resmi olarak açıklandı

PAYLAŞ