Binance Türkiye borsası hayata geçti - Haberler - indir.com

Binance Türkiye borsası hayata geçti

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 21 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-10 12:31:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Teknoloji

Binance borsasında Türk bankaları ile para aktarımının sıkıntı olması nedeniyle ülkemize ait olacak Binance Türkiye borsası hayata geçti. Artık bankalardan TRY havale yapılabilecek.

Dünyanın en büyük kripto para borsası olarak kabul gören Binance, ülkemizde de resmi olarak faaliyet göstermeye başladı. Daha önce kısmi bir yerelleşmeye giden borsa şimdi Türkiye  branşını hizmete soktu.

Bitexen ve Fibabanka arasında yeni bir iş birliği başladıBitexen ve Fibabanka arasında yeni bir iş birliği başladı

Binance Türkiye neler sunacak?

Trbinance.com adresinde faaliyetlerine başlayan Binance Türkiye, borsanın birkaç ülkedeki resmi branşlarından birisi haline geldi. Bunda ülkemizin kripto paralara olan ilgisi oldukça büyük. Borsanın sahibi Changpeng Zhao sürekli olarak ülkemizdeki kripto para hareketliliğinin bölgeye örnek olduğunu dile getiriyor.

Aslında Türk Lirası ile ana Binance borsasından ticaret yapmak mümkün olabiliyordu fakat bankalardan para aktarım işlemi konusunda sıkıntılar ortaya çıkıyordu. Borsa akıcı bir aktarım sağlayabilmek için Türkiye'de şirket kurarak borsa işletmeye başladı. Vakıfbank ve Ziraat Bankası üzerinden Binance Türkiye hesabınıza kolay bir şekilde TRY havale yapabileceksiniz. Diğer bankalarda ise EFT geçerli olacak.

BN Teknoloji A.Ş adlı finans girişimi tarafından kontrol edilen borsada BTC/TRY, ETH/TRY, USDT/TRY, XRP/TRY, BNB/TRY, BUSD/TRY and BTC/USDT, ETH/USDT, XRP/USDT, BNB/USDT, BUSD/USDT işlem çiftleri yer alıyor. İlerleyen dönemlerde daha faza işlem çifti borsaya eklenecek.


Instagram hikayeleri doğrudan Facebook üzerinden görüntülenebilecekInstagram hikayeleri doğrudan Facebook üzerinden görüntülenebilecek

PAYLAŞ