Battlefield için oyuncularla habersiz video çekimi dikkat çekti!

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 30 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-02-08 21:00:02
Editör : Hakan Göçmez
Kategori : Oyun

Battlefield için hazırlanan yeni klip oldukça dikkat çekti. Klip çekiminde hiçbir oyuncunun durumdan haberdar olmaması durumu daha da ilginç kıldı. İşte detaylar. 

Battlefield V için önem arz eden GeForce güncellenmesi yayınlandı

Battlefield V, beklenen satışları elde edemedi

Gage Allen tarafından yapılan bu özel çalışmada, Battlefield için aynı zamanda reklam da yapılmış oldu. Bugüne kadar çok farklı projelerden tanıdığımız başarılı bir isim olarak dikkat çeken Allen, çekimlerinden seslendirmesine kadar her detayıyla özel bir çalışma ortaya çıkardı.

Hiçbir hazırlık yapılmamış

Tüm bu başarılı çalışmanın yanı sıra hiçbir şekilde ön hazırlığın olmaması ve hiçbir oyuncunun da durumdan haberdar olmaması durumun en ilginç yanı oldu. Birbirinden farklı ve bağımsız olarak yapılan savaşlardan derlenen tanıtım videosunda üstelik Battlefield videosuna Allen tarafından da dikkat çeken bir açıklama yapıldı. "Battlefield devasa savaş alanları, hikayeleri ve yıkımla bilinen bir oyun. Peki, bu oyun için güzel bir video çekmek isterken, tamamen rastgele maçlardaki anları kullanabilir miydim? Kullansam nasıl görünürdü? İşte bu fikirler karşınızdayım. Burası, Battlefield. This is Battlefield” diyen sanatçının çalışması ise şöyle;

Battlefield V'e gelen güncellemeden sonra %50'lik bir performans sağlandı

İlgili uygulamalar
Battlefield V'e gelen güncellemeden sonra %50'lik bir performans artışı

Battlefield V Teaser Trailer