Atlı Savaş Arabalarıyla Yarış Oyunu: Qvadriga (Video) - Haberler - indir.com

Atlı Savaş Arabalarıyla Yarış Oyunu: Qvadriga (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 8 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Alışılagelmiş yarış oyunlarından farklı bir oyun deneyimi yaşatmayı amaçlayan Qvadriga, Antik Roma dönemindeki atlı savaş arabalarıyla yapılan yarışlara katılacağınız taktik tabanlı bir mobil yarış oyunudur.

Geliştirdiği sıra dışı mobil oyunlar ile tanınan Slitherine girişiminin ortaya çıkardığı oyunda 4 atla çekilen yarış arabalarının üstünlük kurma mücadelesine katılarak, kuşbakışı görüntü açısıyla kontrol edeceğiniz atlı savaş arabasını düşman saldırılarına karşı koyarak ilerletmeniz gerekmektedir.

Qvadrida

Sıra tabanlı olarak geliştirilen oyunda her bir kaç saniyede bir duraklama olmakta ve bu süre içerisinde de arabanız ile yapacağınız hamleler için hızlı bir seçim yapmanız gerekiyor. Oyun içerisinde arabanızı hızlandırabilir, düşmanların saldırılarını bertaraf edebilir, düşmana bindirme yapabilir ya da oyunu yavaşlatabilirsiniz.

En iyi hamleleri kullanarak taktiksel becerilerinizi de sergileyebileceğiniz oyunda düşman ile mücadele ederken aynı zamanda pist üzerinde bulunan keskin virajlardan savrulmamaya da dikkat etmeniz gerekiyor.

Qvadriga

Toplam 43 farklı yarışın bulunduğu oyunda, elde edeceğiniz başarılar sayesinde paralar kazanarak arabanızı geliştirme imkanına da sahip olacaksınız.

Hızlı bir şekilde düşünerek taktiksel planlamalarınızı doğru bir şekilde yapmanız gereken Qvadriga oyununu, aşağıdaki bağlantılar aracılığıyla Android, iPhone ya da iPad cihazınıza indirebilir, geliştirici tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Önemli Not: Qvadriga, App Store'da 9.99 USD ve Google Play'de 20.96 TL fiyat etiketine sahiptir.
İlgili uygulamalar

Qvadriga Tanıtım Videosu


PAYLAŞ