ASUS ZenWatch 3 Android Wear 2.0 Güncellemesi - Haberler - indir.com

ASUS ZenWatch 3 Android Wear 2.0 Güncellemesi

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 35 ''   Yayınlanma Zamanı : 2017-05-24 12:50:00
Editör : Onur Köse
Kategori : Teknoloji

Akıllı saat piyasasının söz sahibi markalarından birisi olan Asus'un en yeni akıllı saat modeli ZenWatch 3 modeli Android'in güncel işletim sistemi Wear 2.0'a sahip olmak üzere. Öyle ki Asus'un İngiltere Twitter sayfasından yapılan bir paylaşım içeriğine bakacak olursak ZenWatch 3 akıllı saat modeli için Android Wear 2.0 işletim sistemi güncellemesinin hazır olduğu ifade ediliyor. Bunun üzerine akıllı saat kullanıcılarına bu güncellemenin ulaştırılmaya başlandığı söyleniyor. En güncellemenin ilk etapta çok az sayıda cihazlara gönderildiği düşünülürken söz konusu güncelleme ile beraber saat yeni geliştirmeler ve özellikler kazanıyor.

Hali hazırda güncellemenin çok yakın bir zamanda tüm kullanıcılara da verilmesi beklenirken bu işletim sistemi üzerindeki çalışmalar geçtiğimiz yılın Mayıs ayından beri sürüyordu. En nihayetinde bu güncellemenin yakın zamanda verilecek olması kesinleşti diyebiliriz. Diğer yandan ortaya çıkan haberlere göre Asus akıllı saat pazarındaki satışlarının iyi gitmediği ve yakın zamanda bu pazardan çekilebileceği yönünde yeni haberler ortaya çıktı. ZenWatch 3'e olan beklentilerin düşük olmasından ötürü ZenWatch 4 model saati hiç görmeyedebiliriz.

ZenWatch 3 akıllı saat modelinin teknik özelliklerini hatırlayacak olursak modelde, 1.39 inç büyüklüğe sahip dairesel bir ekran bulunuyor. Bu ekran 400x400 piksel çözünürlüğe sahip ve işlemci olarak ASUS, Qualcomm Snapdragon Wear 2100 setini kullanmış durumda. 512 MB RAM kullanılan modelde 4 GB kapasiteye sahip dahili depolama bulunuyor. Corning Gorilla Glass 3 modeli ile korumaya sahip olan modelde 341 mAh büyüklüğünde bir pil bulunuyor. Suya karşı dayanıklı yapıya sahip olan model IP67 sertifikasına sahip durumda.

 

PAYLAŞ