Apple Pencil Nedir? - Haberler - indir.com

Apple Pencil Nedir?

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 20 ''   Yayınlanma Zamanı : 2018-11-28 18:00:00
Editör : Ahmet Haşim Erdoğan
Kategori : Teknoloji

Apple şirketinin kullanıcıların isteklerine her zaman cevap verecek şekilde ürettiği ürünler arasında bulunmaktadır. Akıllı telefon piyasasında her zaman en çok tercih edilen markalar arasında bulunan Apple, kullanıcıları için sürekli olarak çalışmalar yürütüyor. Peki son zamanlarda dikkat çeken Apple Pencil nedir?

Apple Pencil Nedir?

Apple Pencil, kullanıcılar için çizim yapmaya, not almaya ve belge işaretlerken zaman kaybetmemeye yardımcı olur. Aslında Apple Pencil, özellikleri üç kelime ile açıklanabilir: Sihir, doğallık ve hassasiyet. Apple Pencil ürünü sayesinde teknoloji kullanımı farklı şekillere bürünebiliyor. Özellikle çift dokunuş, kalemden silgiye dönüşme tekniği, Apple Pencil modelinin farklı yönlerinden oluyor. Kablosuz bir şekilde eşlemenin yanı sıra, gezinme ve hızlı şarj özelliklerine de sahip.

Apple Watch'ı, iPod'a dönüştürebilen aksesuarApple Watch'ı, iPod'a dönüştürebilen aksesuar

Bu ürün sayesinde, Apple iPad üzerinde çok rahat bir şekilde kullanım sağlanabiliyor. iPad modellerinde, Apple Pencil manyetik bir yapışma özelliği gösterir. Bu yapışma özelliği sırasında, iPad ve Apple Pencil arasında eşleşir ve kullanıma hazır hale gelir. Apple Pencil, iPad üzerinde kaldıkça kendini şarj etmeyi sürdürür. Bu tür özellikler sayesinde Apple Pencil her zaman etkili bir kullanım imkanı sunar. Çift tıklama sayesinde, Apple iPad teknolojisinin akışı içerisinde bulunan araçlar arası geçişlerde de oldukça iyi uyum sağlanabilir.


Apple'dan katlanabilir telefon sürpriziApple'dan katlanabilir telefon sürprizi
Apple'dan Yeni Bir Ürün Geliyor OlabilirApple'dan Yeni Bir Ürün Geliyor Olabilir
Apple hisseleri neden düşüyor?Apple hisseleri neden düşüyor?

PAYLAŞ