Apple 12 Gün Hediye'nin ilk Hediyesi

Apple, iOS kullanıcıları için düzenlediği ve kullanıcılarına 12 gün boyunca çeşitli hediyeleri sunacağı kampanyayı bugün başlatarak ilk hediyesini 12 Days of Gifts uygulaması üzerinden dağıtmaya başladı. Apple'ın 2014 yılı için ilk hediyesini haberimizde
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 1 sn   Eklenme Zamanı : 0000-00-00 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Promosyon

Apple, iOS kullanıcıları için düzenlediği ve kullanıcılarına 12 gün boyunca çeşitli hediyeleri sunacağı kampanyayı bugün başlatarak ilk hediyesini 12 Days of Gifts uygulaması üzerinden dağıtmaya başladı.

Geçtiğimiz yılda düzenlenen kampanya dahilinde çeşitli hediyeler dağıtan Apple bu yılda hediye dağıtımına başlayarak geçtiğimiz Eylül ayında iTunes Festivali'nde sahne alan Justin Timberlake'in verdiği konserdeki canlı kayıtlardan oluşan iTunes Festival London 2013-Single ilk hediye olarak dağıtılmaya başlandı.

Saat 23:59'a kadar hediye olarak '12 Days of Gifts' uygulaması üzerinden alabileceğiniz ve iTunes için özel hazırlanan EP'de Sexyback ile Take Back The Night adlı iki şarkının yanı sıra True Boold ve TKO adlı iki de video yer alıyor.

Eğer sizde bu hediyeyi almak ve önümüzdeki 11 gün boyunca Apple'ın dağıtacağı hediyelere sahip olmak istiyorsanız hemen aşağıdaki bağlantıyı kullanarak 12 Days of Gifts uygulamasını cihazınıza indirebilirsiniz.


İlgili uygulamalar

Daha Fazla Göster