Apple 12 Gün Hediye'nin Dokuzuncu Hediyesi

2014 yılının şerefine 12 gün boyunca kullanıcılarına çeşitli hediyeleri dağıtan Apple, dokuzuncu gün hediyesi olarak bugün kullanıcılarına Şevval SAM albümlerinden seçkilerin bir araya geldiği EP'yi sunuyor.
Tahmini Okuma Süresi : 0 dk 57 sn   Eklenme Zamanı : 0000-00-00 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Promosyon

2014 yılının şerefine 12 gün boyunca kullanıcılarına çeşitli hediyeleri dağıtan Apple, dokuzuncu gün hediyesi olarak bugün kullanıcılarına Şevval SAM Albümlerinden Seçkiler-EP'yi ücretsiz olarak sunuyor.

1 Aralık 2013 tarihinde iTunes mağazasında satışa çıkarılan ve Şevval SAM'ın 'Sensiz Kaldığım Geceler', 'Hey Gidi Karadeniz', 'Duydum ki Unutmuşsun' ve 'Sarhoş' isimli toplam 4 şarkıdan oluşan EP'yi sadece bugüne özel 12 Gün Hediye uygulaması üzerinden iOS cihazınıza ücretsiz indirebilir ve bu 4 güzel şarkıyı dinleyebilirsiniz. EP'de bulunan şarkıların tümünü indirebileceğiniz gibi dilediğiniz şarkıyı da tek olarak indirebileceksiniz.

Bu gece saat 23:59'a kadar ücretsiz olarak indirebileceğiniz Single Albüm, yarından itibaren yayıncının belirleyeceği fiyat etiketi üzerinden ücretli olarak satılmaya devam edecektir. Şevval SAM Albümlerinden Seçkiler-EP hediyesini cihazınıza indirmek için 12 Gün Hediye (12 Days of Gifts) uygulamasını sitemiz üzerinden cihazınıza yükleyebilirsiniz.


İlgili uygulamalar

Daha Fazla Göster