Apex Legends mobile mi geliyor?

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 48 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-02-07 15:20:02
Editör : Hakan Göçmez
Kategori : Oyun

Piyasaya sunulduğu ilk andan itibaren dünya genelinde büyük bir ilgi gören Apex Legends için mobil iddiaları konuşulmaya başlandı. İşte konuyla ilgili detaylar. 

Apex Legends Karakter Yetenek Rehberi

Battle Royale'in yeni ismi Apex Legends, ilk günden rekor kırdı

Türkiye2de de büyük bir ses getiren ve kısa süre içerisinde yüksek oyuncu kitlesine ulaşmayı başaran Apex Legends için gelen son haberler oyuncuları heyecanlandırdı. Battle Royale türündeki oyunlar için son dönemlerde mobil üzerinden bir akım yaratıldığı gibi Apex Legends için de benzer bir sürecin başlayabileceği konuşuluyor. Öyle ki bugün özellikle yabancı basında konuşulanlar arasında en çok dikkat çeken Apex Legends’in Android ve iOS işletim sistemlerine yönelik geliştirmelerinin başlaması.

Apex Legends indir

Apex Legends farkı ile dikkat çekmişti!

Apex Legends’in bu kadar ilgi çekmesinde Battle Royale tarzına getirdiği yenilikler ve karakterleri etkili oldu.  Bu popülerlik sonrasında ilk açıklamalardan birisi Electronic Arts CEO’su Andrew Wilson’dan gelirken cross-platforma yönelik desteğin geleceği net bir şekilde ifade edildi. Bu açıklamalarda en çok dikkat çeken detay, ciddi geliştirmelerin yapılacağı olduğu için oyun hakkındaki oyuncuların beklentileri de arttı. CEO tarafından mobil konusunda da çalışmalar olduğu belirtilse de net ifadeler kullanılmadı. Fakat mobilin bu kadar popüler olduğu bir dönemde Apex Legends için geliştirilecek uygulamalar, kuşkusuz oyuna ciddi bir ivme kazandıracak. Bu bakımdan kısa süre içerisinde oyunun mobil versiyonlarının da duyurulması bekleniyor.  

EA'nin Ücretsiz Battle Royale Oyunu Apex Legends Yayınlandı 

İlgili uygulamalar