Anneler Günü'nde Annelerin Tercihi Cep Telefonu Oldu - Haberler - indir.com

Anneler Günü'nde Annelerin Tercihi Cep Telefonu Oldu

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 10 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Teknoloji

Dünyanın önde gelen pazaryeri eBay'in Türkiye iştiraki Gitti Gidiyor'da, annelerine ne hediye alacağına karar veremeyenler için Anneler Günü'ne özel en şık, en güzel hediyeler oylandı.

GittiGidiyor'da çalışan annelerin onayını alarak işe başlayan GittiGidiyor, Anneler Günü'nde annelere alınabilecek yüzlerce hediyeye, Anneler Butiği'nde yer verdi. Sadece çalışanlarla da kalmayıp, Facebook'tan Anne Onaylı Hediyeler uygulaması ile alınabilecek hediyeleri farklı annelerin onayına da sunan GittiGidiyor'un yüzlerce ürünü, binlerce annenin onayından geçti ve her bir ürüne 1 ile 5 yıldız arasında oy verildi.

Annesi için en güzel hediyeyi arayanlar, iş kadını, hamarat, evcimen, bakımlı ve sporcu kategorilerine ayrılan ürünlerin anneler tarafından aldıkları puanları  Gitti Gidiyor üzerinden görerek, 'anne onaylı' hediyelerini buna göre seçtiler.

Binlerce anne tarafından yapılan oylamanın lider ürünleri; cep telefonu, takı, tablet, parfüm, ayakkabı ve küçük ev aletleri oldu. Satılan ürünlere bakıldığında ise anneler için tercih edilen ürünlerin başında cep telefonu ilk sırayı alıyor. Bunu türk kahvesi robotu, blender seti, takı ürünleri ve elektrik süpürgesi gibi ürünler takip ediyor.

PAYLAŞ