Ambilight TV Uygulamasıyla Maçlar Işık Şölenine Dönüşüyor (Video) - Haberler - indir.com

Ambilight TV Uygulamasıyla Maçlar Işık Şölenine Dönüşüyor (Video)

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 28 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Sadece Philips markalı televizyonlarda bulunan Ambilight özelliği için geliştirilen Ambilight TV uygulaması sayesinde, Dünya kupası maçlarını izlerken aynı zamanda görsel bir ışık şölenine de şahit olabilirsiniz.

Arkadaşlarınızla daha iyi bir futbol deneyimi yaşayabilmenizi sağlayan ve TV arkasındaki duvara ışık hüzmesi yansıtan benzersiz LED aydınlatma teknolojisi üzerine kurulu Ambilight'ın üreticisi TPVision, Philips Ambilight TV'nin yeni uygulamasıyla futbol meraklıları için heyecan verici bir seçenek sunuyor.

Ambilight TV

Ambilight TV uygulaması sayesinde, kendi ülkenizin ya da desteklediğiniz takımın bayrak renklerini seçerek maç boyunca TV'nin etrafındaki ana rengin bayrak renklerinde olmasını sağlayabilirsiniz.

Örneğin hakemin sarı ya da kırmızı kart gösterdiği anda TV'nin çevresini bir anda çıkarılan kartın rengine dönüştürebilir ya da desteklediğiniz takım gol attığında ekranda bir ışık şovu izleyebileceğiniz gibi gol sevincini bulunduğunuz odaya yayabilirsiniz.

Android cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak da kullanabileceğiniz uygulama sayesinde TV ekranının arkasında görmek istediğiniz ışık şovlarını dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Uygulamayı indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilir ve Philips TV Türkiye tarafından yayınlanan tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

PAYLAŞ