AirPods 3 çıkış tarihi 2021 yılına planlanıyor - Haberler - indir.com

AirPods 3 çıkış tarihi 2021 yılına planlanıyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 29 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-09-01 20:00:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Teknoloji

Apple'ın uzun zamandır üzerinde çalıştığı ve üzerinde konuşulan yeni AirPods 3 çıkış tarihi ile ilgili olarak yeni iddialar ortaya çıktı. Söz konusu bu iddiaların kaynağı ise doğrudan doğruya Apple'ın üretim zincirindeki firmalar oluyor. Yeni bilgilerden anlaşıldığı kadarı ile üçüncü nesil AirPods modeli almak isteyen kullanıcılar, bir süre daha beklemek zorunda kalacaklar.

AirPods 3 çıkış tarihi 2021 yılına planlanıyor

DigiTimes tarafından ortaya atılmış olan yeni iddialara göre Apple, yeni kablosuz kulaklık modelini 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa sunmayı planlıyor. Önümüzdeki yılın şubat ya da mart aylarında yeni modelin resmi web sitesinde yer alması ihtimaller dahilinde.

Apple, 12 inçlik MacBook'u geri getiriyorApple, 12 inçlik MacBook'u geri getiriyor

Söz konusu bu çıkarımın ise Apple'ın AirPods üretim ortaklarındaki bileşen siparişlerinin yüzde 20 oranında azaltılmasından yapıldığı ifade ediliyor. Apple'ın bir önceki kablosuz kulaklık modelinin üretimlerini yavaşlatarak, üretimleri yeni AirPods tarafına çevirmesi bekleniyor.

Nitekim AirPods 3 çıkış tarihi ile ilgili olarak gelen bilgiler somut bir hal almaya başlamış oldu. Hatırlatmak gerekirse daha önce de Apple ile ilgili sızıntılar konusunda önemli isimler arasında yer alan Ming-Chi Kuo tarafından yeni AirPods modelinin 2020 yılında satışa sunulmasının beklenmediği ifade edilmişti.

Son olarak belirtmek gerekirse yeni AirPdos modelinin, en fazla tasarım tarafındaki değişiklikler ile dikkat çekeceğini söylemek mümkün. Şimdiye kadar ortaya çıkan iddialardan anlaşıldığı kadarı ile Apple, AirPods tasarımını AirPods pro tasarımına benzeyen bir hale getirecek. Nitekim iki model arasında yalnız teknik özellik farkı olacağı ifade ediliyor. PAYLAŞ