Acer, İçerik Üreticilerine Yönelik ConceptD Serisini Yeni Monitörler, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarla Genişletti - Haberler - indir.com

Acer, İçerik Üreticilerine Yönelik ConceptD Serisini Yeni Monitörler, Dizüstü ve Masaüstü Bilgisayarlarla Genişletti

Tahmini Okuma Süresi : 4 ' 10 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-06-24 14:01:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Donanım

ConceptD serisi, tasarım öğrencileri ve YouTube içerik üreticilerinden CAD tasarımcılarına, video editörlerinden illüstratörler ve animasyon sanatçılarına kadar uzanan büyük alanda birçok profesyonelin duyduğu teknolojik ihtiyaçlara yanıt veren birbirinden işlevsel cihazlar içeriyor.

ConceptD 3 Ezel ve ConceptD 3 Dizüstü Bilgisayarlar – Mobil Yaratıcılık

Tasarım üzerine çalışmalar yapan ve eğitimler alan öğrencilere, serbest çalışan tasarımcılara ve küçük tasarım stüdyolarına hitap eden birçok yüksek performanslı ConceptD dizüstü bilgisayar seçeneği mevcut. Orta ölçekli ya da karmaşık CAD projelerine sağlamak için yeterli gücü, hızı ve hassaslığı sunan CoceptD Ezel ve ConceptD 3 dizüstü bilgisayar modelleri, ekrana ve güçlü trafik teknolojilerine öncelik sağlıyor. Standart ve dönüştürülebilir dizüstü bilgisayar tasarımları şeklinde gelen ve daha ince olmasıyla yeni bir tarza kavuşan modeller, 14 ve 15.6 inç ekran seçenekleri ile her yerde çalışmaları düzenlemek ve sergilemek amacıyla kullanılabiliyor.

ConceptD 3 Ezel – Yaratıcı Bir Görünüm Elde Edin

Dönüştürülebilir yapıdaki yenilikçi ConceptD 3 Ezel dizüstü bilgisayar, içerik üreticilere mümkün olan en kullanışlı deneyimi sunabilmek adına tasarlandı. Kehribar rengi arka aydınlatma sistemine sahip tuşlar tamamen metal olan beyaz rengine sahip kasa üzerinde şık bir görüntü oluşturuyor. Geniş cam trackpad ise birden fazla parmağın işlevselliğini artırarak birden fazla parmak yardımı ile yapılan hareketlere destek sağlıyor. Acer'ın yenilikçi Ezel menteşesi, cihazı şık olduğu kadar çok yönlü bir hale de getiriyor. Kullanıcılar, aralarında çizim yapabilmek için stand modu ya da sunum için ekran modunun da yer aldığı toplamda altı farklı kullanım modundan istediğini tercih edebiliyor. Ayarlanabilir askı modu, geleneksel dizüstü bilgisayar modu, tablet modu ve paylaşım modu da diğer modların arasında yerini alıyor. 18 saatlik pil ömrüne ek olarak  cihazın yaratıcı araçları arasında programlanabilir tuşlar ve SD kart 7.0 okuyucu ve USB Type-C Thunderbolt™ 3 girişi gibi bağlantı seçenekleri bulunuyor. Ürün yalnızca 1,68 kg (14 inç) veya 1,95 kg (15 inç) ağırlığa sahip.

Apple Mac'ler için yeni işlemcisi Apple Silicon'u tanıttıApple Mac'ler için yeni işlemcisi Apple Silicon'u tanıttı

ConceptD 3 Ezel; 10. Nesil Intel® Core™ i7-10750H veya 10. Nesil Intel Core i5-10300H işlemciler, NVIDIA® Quadro® T1000 (ConceptD 3 Ezel Pro) veya GeForce® GTX 1650Ti GPU’lar ve 1 TB PCIe SSD depolama ile donatılmış olarak geliyor. 

ConceptD 3 Dizüstü Bilgisayar – Özgür Yaratıcılık

CoceptD 3 yüksek performanslı dizüstü bilgisayar zamanın çok ötesindeki tasarımı ile her yerde çalışmayı ve yaratıcılığı açığa çıkarmayı mümkün kılıyor. Geleneksel bilgisayar tasarımını tercih eden kullanıcılar için bu model, 20 saatlik pil ömrü ile içerik üreticilere istedikleri her yerde işlerini düzenleme ve sergileme fırsatı veriyor. NVIDIA Quadro T1000 (ConceptD 3 Pro) veya GeForce GTX 1650Ti GPU’ları ve yeni 10. Nesil Intel Core H serisi işlemcilerle donatılan modeller, PANTONE Onaylı 14 veya 15,6 inç FHD ekranlarıyla renklerin kritik önem taşıdığı tüm 2D veya 3D işleri için özel olarak tasarlandı.

ConceptD 100 Masaüstü Bilgisayar –Yaratıcılığınızı Açığa Çıkarın

ConceptD 100 masaüstü bilgisayar, yoğun grafik performansı gerektiren 2D tasarımları ve giriş seviyesi 3D CAD modelleme için ideal yapısı ile profesyonel içerik üreticilerin ve multimedya sınıfların ihtiyaçlarını karşılıyor.  9. Nesil Intel Core işlemciler ve NVIDIA GeForce veya Quadro GPU’larla donatılan ConceptD 100 masaüstü bilgisayar, 256 GB kapasiteli yüksek hızlı SSD depolama, kapsamlı bağlantı seçenekleri ve 32 GB DDR4 RAM ile içerik üreticilerin tüm gerekli uygulamaları gecikme olmaksızın aynı anda kullanabilmesini sağlıyor.

Fiyat ve Bulunabilirlik

  • ConceptD 3 Ezel, eylül ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 1.699 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
  • ConceptD 3, ekim ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 1.299 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
  • ConceptD 100, EMEA bölgesinde haziran ayından itibaren 799 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
  • ConceptD CM3, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 719 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
  • ConceptD CP3, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 629 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
  • ConceptD CP5, ağustos ayında EMEA (Avrupa, Orta Doğu ve Afrika) bölgesinde 759 euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulacak.
PAYLAŞ