7 Android Oyununda Büyük İndirim - Haberler - indir.com

7 Android Oyununda Büyük İndirim

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 34 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Oyun

Popüler oyunlar ile mobil dünyanın en büyük oyun geliştiricileri arasında yer alan Gameloft, Google Play Store üzerinde yayınladığı ve oldukça popüler olan 7 Android oyununu yüzde 65'lik bir indirimle oyunculara sunuyor.

Geçen yıl indirmeye sunulan ve kendi türleri arasında en iyi yapımlar olarak gösterilen bu 7 Android oyunu normalde 15 TL fiyat etiketi ile satılırken yapılan yüzde 65'lik indirim ile şu an 2.22 TL'den satışa sunulmuş durumda.

Oyunlar arasında Örümcek Adam'ın maceralarına katılarak heyecan dolu dakikalar yaşayabileceğiniz The Amazing Spider-Man, gerçekçi grafikleri ve oyun içi sesleriyle birbirinden kanlı savaşlara sahne olan Modern Combat 4: Zero Hour, MMORPG tarzında geliştirilmiş ve ekibinizi oluşturarak birbirinden farklı karakterlerin yeteneklerini geliştirebilmenizin yanı sıra en büyük savaşlara katılabileceğiniz online oyun Order & Chaos Online ile sokak çetelerini temizlemek için görevlendirilmiş bir kanun adamını kontrol edeceğiniz aksiyon oyunu 9mm gibi oyunlar yer alıyor.

Gameloft'un indirim yaptığı 7 Android oyununa aşağıdaki bağlantıları kullanarak erişebilir ve indirimli bir şekilde satın alarak Android telefon ya da tabletinize yükleyebilirsiniz.
İlgili uygulamalar

PAYLAŞ