2014'de Kullanabileceğiniz En iyi iPhone Uygulamaları - Haberler - indir.com

2014'de Kullanabileceğiniz En iyi iPhone Uygulamaları

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 10 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama

2014 yılına yeni girdiğimiz şu günlerde sizleri eğlendirecek ve farklı ilgi alanlarından derlediğimiz hem ücretli hem de ücretsiz 10 iPhone uygulamasını haberimizde bulabilirsiniz.

Her geçen gün kendini yenileyerek, insanların hayatlarını kolaylaştırmaya devam eden uygulama dünyasında hava durumunun ne olacağından, tatilde hangi ucuz otellerde kalabileceğimize ya da bulunduğumuz şehrin trafik durumundan, kalp ritmini ölçmeye kadar hayatımızın her anında yaşamımızı kolaylaştıracak pek çok çeşit uygulamayı bulabiliyoruz. Mobil çeşitliliğinin giderek arttığını düşünecek olursak da 2014 yılında uygulamaların daha da artacağını ve mobil dünyanın daha da büyüyeceğini tahmin edebiliriz.

2013 yılının başında 700 bin uygulama sayısına sahip olan Apple App Store, geçen Kasım ayında 1 milyon uygulama sayısına ulaşmıştı. Bu kadar uygulama arasından bizim için hangisi daha faydalı olabilir hiç düşündünüz mü?

Aslında düşünmenize gerek yok, çünkü; biz sizlerin yerine iPhone'nunuzda kullanabileceğiniz 2014'ün en iyi 10 uygulamasını seçtik ve sizlerin beğenisine sunduk. Hem ücretli hem de ücretsiz olarak kullanabileceğiniz uygulamaları aşağıda bulabilir ve iPhone telefonunuza indirebilirsiniz.

PAYLAŞ