2013'ün En iyi Oyunu GTA 5 - Haberler - indir.com

2013'ün En iyi Oyunu GTA 5

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 45 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-30 00:00:00
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Donanım

Dijital oyun platformu Playstore ile Merlin'in Kazanı sitesinin işbirliği ile düzenlenen ''Playstore Yılın Oyunları'' anketinin sonuçları açıklandı. Buna göre 'En iyi Oyun' ödülünü Grand Theft Auto 5 (GTA 5) kazandı.

Toplam 147 bin 211 kişinin ziyaret ettiği ankette 66 bin 370 oy kullanıldı. Kullanılan oyların yüzde 94'ü Türkiye'den gelirken, ABD, Almanya, Fransa ve KKTC'den katılımlarında olduğu görüldü. Ayrıca yüzde 90'ı kişisel bilgisayarlar üzerinden kullanılan oyların yüzde 10'luk kısmını ise mobil cihazlardan kullanılan oylar oluşturuyor.

Oyunseverlerin ''#benimoyunum'' hashtag'i ile Twitter üzerinden takip ettikleri ve ayrıca Merlin'in kazanı web sitesi ile Facebook üzerinden gerçekleştirilen 'Playstore Yılın Oyunları' anketinde 'En iyi oyun' ödülünü GTA 5 alırken ayrıca 'En iyi aksiyon oyunu' ve 'En sevilen oyun karakteri'' kategorilerinde de yine GTA 5 birinciliğe layık görüldü.

21 farklı kategoride düzenlenen ''Playstore Yılın Oyunları'' anketinde birinciliğe layık görülenler ise şöyle;

- En iyi shooter oyunu: Battlefield 4

- En iyi oyun donanımı: Playstation 4

- En iyi strateji oyunu: Total War Rome 2

- En iyi spor oyunu: FIFA 14

- En iyi grafikli oyun: Battlefield 4

- En iyi DLC paketi: Skyrim - Dragonborn

Playstore yılın oyunları anketinde birinciliği kazanan Grand Theft Auto 5'inde içerisinde bulunduğu GTA serisinin diğer versiyonlarını sitemiz üzerinden bilgisayar ve mobil cihazlarınız için indirebilirsiniz.

PAYLAŞ