194 TL değerine sahip 5 Amazon Prime oyunu ücretsiz dağıtılıyor - Haberler - indir.com

194 TL değerine sahip 5 Amazon Prime oyunu ücretsiz dağıtılıyor

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 31 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-11-03 16:00:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Liste

Prime Gaming üyelerine şu anda toplam değeri 194 TL olan beş farklı oyun ücretsiz dağıtılıyor. Detayları aşağıda bulabilirsiniz.

Prime Gaming kullanıcıları 194 TL değerinde 5 oyuna ücretsiz erişiyor

Ücretsiz oyun kampanyalarında şimdi de Amazon Prime'dan güzel bir haber geldi. Prime Gaming üyelerine şu anda toplamı 194 TL değerinde olan tam beş farklı oyun ücretsiz olarak dağıtılıyor. Oyunlar önümüzdeki bir ay boyunca ücretsiz olacak ve şimdi kütüphanenize eklerseniz Prime üyeliğiniz sonlansa bile sizde kalacak.

Huawei'den ABD ambargosuna karşılık çip fabrikasıHuawei'den ABD ambargosuna karşılık çip fabrikası

Prime Gaming'in bu ayki oyunlarında farklı türlerden epey enteresan oyunlar yer alıyor. Örneğin 39 TL değerindeki A Knight's Quest, Zelda benzeri bir aksiyon macera oyun olarak dikkat çekiyor. DLC'leri ile birlikte 68 TL değerinde olan Victro Vran ise Diablo benzeri izometrik bir ARPG oyunu. Diğer taraftan Aurion: Legacy of the Kori-Odan ise el çizimi görselliğiyle dikkat çeken hızlı aksiyonlu 2D bir oyun.

Prime Gaming'te hemen her hafta yeni ücretsiz oyunlar dağıtılıyor. Dağıtılan oyunlar genel anlamıyla bağımsız ve rakiplerine göre düşük bütçeli yapımlar. Ancak yine de bu ayın beş oyunu Prime Gaming için epey iyi olmuş diyebiliriz. Prime Gaming bu ay beklentilerin üzerinde oyunlar dağıtmış. 

Yeni Prime Gaming oyunlarını almak için bu sayfaya tıklayabilirsiniz. Sayfanın üst kısmında GTA 5, Apex Legends gibi oyunlar için dağıtılan oyun içi içerikleri (loot) var, aşağıda ise ücretsiz oyunlar görülüyor. Bu beş oyun haricinde The OccupationLayers of Fear ve Kona gibi oyunlar da şu anda ücretsiz.

Prime Gaming oyunlarını Amazon Launcher veya Prime Launcher ile kurabilirsiniz. Amazon Launcher için link burada. Aşağıda bu ayın oyunları için Steam linklerini verdik.

PAYLAŞ