Furby Yeniden Geri Döndü

90' lı yılların fenomen oyuncağı olan Furby, günümüzün daha da gelişen teknolojisi sayesinde yepyeni özellikleri ile geri döndü.
Tahmini Okuma Süresi : 0 dk 49 sn   Eklenme Zamanı : 2013-04-14 11:06:09
Editör : Zafer YILMAZKARA
Kategori : Uygulama
Kendi dilinde yani "Furby" ce konuşan yeni Furby, teknolojik özellikleri sayesinde zaman içerisinde Türkçe konuşmayı da öğrenebilecek yeteneklere sahip olmakla beraber, ona sahip olan kişinin davranışlarına göre de yeni bir karaktere sahip olacak. Yerine göre huysuz, aksi, kibar, şımarık veya aksi olabilen Furby hem çocukların hem de büyüklerin vazgeçemeyeceği bir arkadaş olacak.

Bunun yanında internet ve mobil teknolojilerin gelişiminden de nasibini alan Furby, artık mobil uygulamarı ile de iPad, iPhone ve Android akıllı cihazlarınıza da yüklenerek onunla iletişim kurmanız sağlanmış. Furby mobil uygulaması sayesinde onunla eğlenebilir, oyunlar oynayabilir, ona yemek yedirebilir, beraber müzik dinleyebilir ve ona Türkçe' yi öğretebilirsiniz. Furby uygulamasını tamamen ücretsiz olarak iPad, iPhone ve Android cihazlarınıza indirmek için aşağıdaki bağlantıları kullanabilirsiniz.


İlgili uygulamalar

Daha Fazla Göster