Tossup; Arkadaşlarla Ortak Plan Yapma Sürecini Kolaylaştırıyor!

Son zamanlarda yaptığı güncellemelerle gündeme gelen teknoloji devi Microsoft, Garage projesi kapsamında yeni bir uygulama yayınladı. Özellikle gençler için geliştirilen Tossup adındaki bu sosyal platform iOS ve Android cihazlarda yerini aldı.
Tahmini Okuma Süresi : 1 dk 1 sn   Eklenme Zamanı : 2015-07-07 21:01:01
Editör : Hümeyra Aydınlı
Kategori : Uygulama

Teknoloji ve yazılım devi Microsoft, Garage projesi kapsamında yeni bir uygulama yayınladı. Özellikle gençler için geliştirilen Tossup adındaki bu sosyal platform, iOS ve Android cihazlarda yerini aldı.

Kişilerin ekleyeceği çevreler ile belirledikleri konuları oy verme üzerinden değerlendirmeye yarayan Tossup, Hangi restorana gitmeliyim? Nerede buluşmalıyız? Nerede eğlenmeliyim? tarzında sorular ile seçilen yerler arasında oylama yaparak ortak bir sonuca varılmasına ve arkadaşlar arasında kolaylıkla ortak plan yapılmasına imkan tanıyor.

TossUp

Ayrıca soru puanlamasının yanında grup sohbet bölümü ile birlikte Yelp puanlarının da eklenmesiyle kaliteli ve iyi bir mekan bulmayı kolaylaştıran Tossup uygulaması oldukça modern bir arayüzü ile kullanıcıların karşısına çıkıyor.

iOS ve Android işletim sistemli cihazlarda ücretsiz olarak sunulan uygulamayı aşağıdaki bağlantı üzerinden indirebilirsiniz.


İlgili uygulamalar

Tossup Tanıtım Videosu


Daha Fazla Göster