Word Crossy
İndiriliyor...

Kelime Oyunu


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 53 MB
  • Sürüm 2.1.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Word Find

Muhteşem oyun tasarımı ve içerikleri sayesinde oyuncuların kalbini fethetmeyi başaran Word Crossy mobil oyunu kelime bulma oyunları arasında yer alan heyecan verici bir oyundur. Oyunu Android  işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ve tabletinize ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Her hamlenizi düzgün bir şekilde yapmalı ve doğru cevaplar vererek ilerlemelisiniz. 

Çözmeyi bekleyen binlerce bulmaca Word Crossy mobil oyununda sizleri bekliyor olacak. Her doğru cevap sizi daha fazla soruya götürecektir. Kendinizi oyunun gidişatına bırakın. Sorulara doğru cevaplar verin ve diğer bulmacaları çözmek için sorulara doğru cevaplar vereceksiniz. 

Harfleri bir seviyeye bağlayın ve bir kelimeyi bitirerek diğer kelimeye geçmeye hak kazanın. Oyunumuz hem eğlenceli hem de tamamen ücretsizdir. Kesinlikle çok fazla kelime oyunu oynadınız ve yenilmezsiniz. Üstelik oyunu oynadıkça daha ileri seviyelere geçmeye hak kazanacaksınız.

Şimdi size meydan okumak için bekleyen tamamen yeni bir kelime bağlantı oyunu var. Becerilerinizi herkese kanıtlamak ister misiniz? Eğer cevabınız evetse Word Crossy mobil oyununu hemen indirin ve yepyeni kelimeleri çözmek için kendinizi oyuna bırakın.