Word Connect
İndiriliyor...

Kelime Oyunu


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 70 MB
  • Sürüm 2.223.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Zentertain

Mobil cihazlarınız canınız sıkıldığında başvuracağınız en önemli aracınızdır. Bu durumda mobil cihazınızda eğlenceli oyunların olması da kaçınılmaz bir durumdur. Word Connect de Android cep telefonunuzda oynayabileceğiniz eğlenceli bir kelime oyunudur. Oyunun tasarımı, kelime genişliği oldukça başarılı bir şekilde tasarlanmıştır. Oyuncuları memnun edebilecek düzeyde bir oyun olan Word Connect oyununda kelime hazinenizi konuşturacaksınız. 

Akıllı cep telefonunuzda akıllı bir oyuna yer vermek isterseniz Word Connect oyunu sizleri bekliyor olacak. Platform üzerinde özenle hazırlanmış olan harfleri kaydırarak anlamlı bir kelime oluşturmanız gerekiyor. Bunu başardığınız taktirde puan toplayacak ve oyunda daha da güçlü bir konuma sahip olacaksınız. 

Oyunda seviyeleri geçtikçe daha çok eğleneceksiniz. Fakat bunun yanı sıra kelimeler zorlaştıkça oyun sizi biraz hırslandırabilir. Daha fazla kelime bulmaya çalışın ve daha fazla puan toplayın. Birbirinden farklı seviyelerde birbirinden farklı kelimeleri bularak oyunun heyecanını ikiye katlayın. Sizde Android cihazınıza Word Connect mobil oyununu ücretsiz bir şekilde indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.