Uyuma
İndiriliyor...

Uyuşturucu İle Mücadele Uygulaması


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 3,4M
  • Sürüm 1.0.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Emniyet Genel Müdürlüğü - EGM

Uyuşturucu ile mücadele için geliştirilen uygulama, bütün anne ve babaların indirmesi gereken bir uygulamadır. Şu ana kadar bu uygulamayı kullanarak 2 bin 405 ihbarın alınmış durumda. Emniyet Genel Müdürlüğü'nün geliştirmiş olduğu bu uygulama uyuşturucu ile mücadele ederek, gençlerin ve insanların uyuşturucuya olan bağlılığını engellemeye çalışıyor.

Uyuşturucu ile mücadelede UYUMA!

Özellikle anne ve babaların bu uygulamayı indirmesi gerekiyor. Uygulama Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından geliştirildi. Bu uygulama ile sokakta karşılaşmış olduğunuz uyuşturucu ticaretini hemen emniyet güçlerine bildirebiliyorsunuz. Bu sayede hem uyuşturucu kurbanını engelliyor hem de uyuşturucu ticaretinin azalmasını sağlayabiliyorsunuz.

Eğer siz de uyuşturucu ticaretini durdurmak ve çok daha sağlıklı bir ortam istiyorsanız Uyuma uygulamasını indirebilirsiniz. Özellikle de anne ve babaların kendi çocuklarının uyuşturucu batağına düşmesini engellemesi gerekiyor. Bu uygulama ile birçok kişiyi engelleyerek aslında çocuklarınızı da uyuşturucudan engellemiş oluyorsunuz. Uygulama yeni geliştirildi fakat ilerleyen zamanlarda içerisine çok daha işlevsel özellikler eklenebilir. Anne ve babaların uyuşturucuya karşı önlem konusunda bilgilenmesi gerekiyor. Bu sayede bağımlı bir evlat yetiştirmemiş olurlar.