Three Kingdoms: Last Warlord
İndiriliyor...

Three Kingdoms, strateji oyunları arasında yer alıyor.


BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2
  • Boyut 1.51 GB
  • Sürüm 1.36
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici ChengDu LongYou Tech Ltd

Strateji oyunları kategorisinde yer alan Three Kingdoms mobil oyununda stratejik temeller doğrultusunda hareket ederek düşman ordularına karşı geleceksiniz. Akıllı cihazınızda kaliteli bir savaş deneyimi yaşayarak eğlenmek isterseniz Three Kingdoms mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Her sahnesinde heyecan verici anlar yaşayacağınız bu eşsiz oyun dünyasında size zorlu görevler düşüyor. Görevlerinizi başarı ile sonuçlandığınız sürece daha da güçlü olmanızı sağlayacak ödüller kazanacaksınız.

Görsel efektlerin ve grafik tasarımların son derece kaliteli bir şekilde tasarlandığı Three Kingdoms dünyasında büyük savaşların kazananı olmaya yönelik taktikler uygulayın. Yönetimini üstlendiğiniz imparatorluğu güçlendirerek hakimiyet alanınızı genişleteceksiniz. Three Kingdoms, Chengdu Longyou stüdyosu tarafından geliştirilen sıra tabanlı bir efsane strateji oyunudur. Stüdyo, üç krallık döneminde belirlenen bu oyun dünyasını, o dönemde belirlenen diğer oyunlarla ilgili insanların düşüncelerine dayanarak tasarlanmıştır. Oyun, çeşitli şehirler arasındaki farklılıkları ve ayrıca askeri subayların yeteneklerini ve özelliklerini tasvir etmede oldukça ayrıntılı.

Oyun ayrıca hava, yer şekilleri ve diğer birçok faktörün her savaşın sonucunu etkileyeceği çekici bir savaş sistemi uyguluyor. Çin esintileri doğrultusunda hazırlanan bu heyecan verici oyunda stratejik taktikler doğrultusunda hareket ederek oyunu kazanmaya çalışacaksınız. Epik oyun dünyası içerisinde kendi hikayeniz doğrultusunda hareket ederek büyük savaşlara dahil olacak ve bunun yanı sıra aynı zamanda eşsiz oyun becerileri doğrultusunda hareket ederek el becerilerinizi geliştirmeye çalışacaksınız. Son derece etkileyici bir oyun dünyası üzerine kurulan Three Kingdoms oyununda krallığınızı korumak ve yükseltmek için çabalayın.

Oyundaki her karakterin görüntüsü el ile çizilen çizgiler üzerine oluşturulmuştur. Bu sebeple tasarımı son derece özel olan Three Kingdoms mobil oyununda eşsiz sahneler içerisinde yer alarak oyunu kazanmaya yönelik hareket ederek ilerleyeceksiniz. Oyunda size yardımcı olacak kolay yönetim modları vardır, böylece oyuncular çeşitli işleri kolayca yönetebilir ve diğer yönleriyle eğlenerek daha fazla zaman geçirebilirler. Oyunun efendisi modu nedeniyle, oyuncuların kendi başkentlerinin yanı sıra şehirlere de fazla dikkat etmesi gerekmez. Bunun yerine, valileri diğer şehirleri yönetmeleri için sipariş edebilir ve daha sonra gerektiğinde onlara emir verebilirler.

Her bir oyun modunda farklı bir heyecan yaşayacaksınız. Zengin görsel yapısı, oyun hikayesi ve bununla birlikte gelen savaş sahneleri içerisinde kendinize heyecan verici anlar yaşatın. Oyun içerisinde yer alan karakterlerin her birinin farklı yetenekleri bulunuyor. Bu yetenekler doğrultusunda hareket ederek eşsiz savaş stratejinizi belirleyin. Farklı tarzlarda 60'ın üzerinde şehir ve şehirlerin 200 özelliği bulunmaktadır. Hava durumu, yer şekilleri ve hatta savaş alanının yüksekliği, oyunda herhangi bir savaşı etkileyecektir. Harika bir oyun ortamı olan bir kuşatma mekanizması oyun içerisinde sizi bekliyor olacak. Oyuncuların kaleleri işgal etmeleri ve kendi kalelerini savunmaları için çeşitli kuşatma araçları olacak. Bunları değerlendirerek savaş alnında etkin bir şekilde rol oynayacaksınız.