Stickman Knife Shadow Attacks
İndiriliyor...

Stickman Knife Shadow Attacks macera oyununda eşsiz bir deneyim yaşamaya hazır olun.


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 43.50 MB
  • Sürüm 1.3.4
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Reetesh Garg

Macera dolu bir oyun dünyasında yer almak adına Stickman Knife Shadow Attacks mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirebilirsiniz. Gelişmiş oyun dünyasında sıradışı bir çöp adam macerasında yer alın. Kendinizi geliştirin, çöp adamı yönlendirin ve ardından aksiyon dolu bir deneyim yaşamanın tadını çıkarın. Stickman Knife Shadow Attacks oyununda tamamen yalnızsın ve sonsuz sayıda silahlı çöp adam saldırı altında kalacaksınız.

Ne kadar süre hayatta kalacaksınız, bunu görmek için çöp adamlara karşı gelin. Karşınıza çıkan düşman birliklerini ortadan kaldırarak oyun içerisinde başarı ödüllerini ele geçireceksiniz. Sopa figürlü dövüş savaşımızla, sonsuz bir silahlı istifçilere karşı yeteneklerinizi test edin. Neden en iyi çöp adam dövüş oyunlarından biri olduğumuzu görmek adına dövüş taktikleri konusunda kendinizi geliştirin. Her an her yerde stresini atmak adına kullanacağınız Stickman Knife Shadow Attacks mobil oyununda kendinizi güçlendirin ve savaşın kazananı olun.

Mümkün olduğunca çok çöp adamı yok etmeli ve en heyecan verici sopa figürlü dövüş oyunlarından birinde olabildiğince uzun süre hayatta kalarak görevlerinizi başarı ile sonuçlandırın. Şaşırtıcı grafikler, sezgisel oyun kontrolleri ve mükemmel ses efektleriyle bu eğlenceli çubuk dövüş oyununun tadını çıkarın. Silahlı çöp adamlardan birini yönlendirerek karşınıza çıkan tüm çöp adamları yok etmeye yönelik hamleler yapacaksınız. Düşman birliklerine karşı en iyi silahları kullanın, bu savaş silahlarını da stratejik bir şekilde kullanarak arenanın ölümcü karakteri olun.

Oyun içerisinde yer alan çöp adamlar sadece bir çeşit silahla donatılmıştır. Bu silah da bıçak olacak. Fakat siz, küçük bir avantaja sahipsiniz, görevinizde size yardımcı olacak farklı bıçaklar, baltalar, bir kılıç, bir çekiç ve daha birçok üründen oluşan bir cephaneliğiniz olacak. Kendinizi güçlendirerek arena içerisinde hızla ilerleme kat edebilirsiniz. Ayrıca, kalkanlar ve serin enerji küreleri ile kendini savunabiliyorsunuz. Bu havalı çöp adam savaşında bir çöp adam ordusuna karşı bir adam olarak görev alacaksınız.

Son derece çılgın bir savaş dünyasında yer alın ve güçleriniz doğrultusunda hareket ederek oyunu kazanmaya yönelik hareket edin. Var olan becerilerinizi test edin, eksik olduğunuz konularda kendinizi geliştirin ve daha fazla ilerleme kat ederek oyunda başarı elde edin. Mükemmel HD grafikler ve etkileyici efektler üzerine kurulan Stickman Knife Shadow Attacks dünyasında taktiksel becerilerinizi kullanın. Harika ve sezgisel oyun kontrolleri sayesinde kendi özgün sisteminizi kurarak daha başarılı bir şekilde performans sergilemeye hak kazanın.

Zorlu ve eğlenceli bir sopa savaşı oyununda düşman birliklerinizi hızlı yetenekleriniz ile yenmeye odaklanın. Seçebileceğiniz silahlardan en kuvvetli olanları seçin, yeteneklerinizi artırın ve ardından kazanan olmaya yönelik hareket edin. Farklı kalkanlar ve kendinizi korumak için enerji küreleri olacak. Bı size daha güçlü bir şekilde performans sergilemenizi sağlayacaktır.