Snake Dot
İndiriliyor...

Snake Dot ücretsiz bir bulmaca oyunudur.


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 15M
  • Sürüm 3.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici KisGame

Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayacağınız Snake Dot mobil oyunu bulmaca oyunları kategorisinde yer alıyor. hem macera hem de aksiyon ögelerinin bir arada kullanıldığı Snake Dot mobil oyununda farklı şekillerden oluşan bir yılanı kontrol ederek puan kutularına dokunmaya çalışacaksınız. Bu aşamada en çok puanı toplayana kadar ilerleme kat edin. Parmaklarınızı hazırlayın ve hızlı bir şekilde ilerleme kat ederek en yüksek skoru elde edin.

Snake Dot toplar bir yılan rehberlik ve tuğlaları kırmak için parmağınızı kaydırarak ilerleyeceğiniz basit bir mantık bulmaca oyunudur. Mümkün olduğunca çok sayıda tuğla kırmaya çalışın. Bu sayede en yüksek skoru elde ederek kendinizi daha da güçlü bir hale getireceksiniz. Birbirinden farklı oyun ögeleri, yılar figürlerinin değişkenlik göstermesi oyunu diğerlerinden daha da eğlenceli hale getiriyor. Parmaklarınızı hızlı bir şekilde kullanın, engelleri aşın ve her zamankinden daha fazla tuğla kırın.

Tepki hızlarını yeni bir seviyeye alın ve müthiş ögelerin kilidini açarken mümkün olan en yüksek puanı almak için yeni topları bir araya getirin. Ücretsiz olarak oynayacağınız Snake Dot mobil oyununda sıkılmadan vakit geçireceksiniz. Ücretsiz Snake Dot oynamak, her zaman her yerde size heyecan verici anlar sunacaktır. Dikkatli bir şekilde platformda ilerleyin, engelleri aşın, tuğlaları kırın ve hızlı bir şekilde platformun sonuna ulaşmaya hazır olun. Rengarenk oyun dünyası, zorlu oyun platformu ve bununla birlikte gelen eğlenceli bir oyun deneyimi için sizde Snake Dot dünyasında yer alın.

Boş zamanlarınızı akıllı cihazınızda oyun oynayarak değerlendirmeyi seviyorsanız sizde kendinizi Snake Dot dünyasına bırakın. Burada sizin için eğlenceli bir dolu seviye vardır. Üstelik oyunda ilerlediğiniz anda zorluk derecesi artacaktır. oyunu oynamak son derece kolaydır fakat oyunda en yüksek puanı elde etmek son derece zordur. Temiz, renkli grafikler ve eğlenceli ses efektleri eşliğinde akıllı cihazınızda macera dolu bir deneyim yaşamaya hazır olun. Her oyun sahnesinde eğlenin, renkli tuğlaları yönlendirdiğiniz yılan ile kırarak ilerleme kat edin. Oyun sırasında şık kalemler toplanıyor.

Eğlenmek için aha fazla beklemenize gerek yok. Pürüzsüz oyun kontrollerini değerlendirerek kendi stratejiniz doğrultusunda ilerleme kat edeceksiniz. Şimdi daha yüksek bir puan almaya çalışın ve Snake Dot ile arkadaşlarınızla paylaşın. Oyunun her bir seviyesinde farklı bir platform ile karşılaşacaksınız. Bu sebeple zor olan seviyeleri başarı ile geçmek için kolay olan seviyelerden kendinizi eğiterek bilginizi artırın.

Snake Dot mobil oyunda karşınıza çıkacak olan oyun ögelerini değerlendirin, en sevdiğiniz desene sahip yılan figürünü seçin ve ardından daha güçlü bir şekilde ilerleme kat edecek daha fazla oyun seviyesi geçmenin tadını çıkarın. Oyunun her sahnesi sizin için eğlence dolu anlar sunacaktır. Renkli yılan dünyası sizi bekliyor.