Sesli Arama
İndiriliyor...

İphone için sesli arama uygulaması


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 8.2 MB
  • Sürüm 1.1.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Sestek Inc.
Sesli Arama iPhone uygulaması, ses tanıma teknoloji sayesinde telefon rehberinizde kayıtlı olan kişileri ad ve soyadlarını söyleyerek aramanızı ve rehberden bulmanızı sağlayan ücretsiz bir yazılımdır.

Uygulama sayesinde rehberinizde kayıtlı kişi listenizi eliniz ile tek tek arayıp bulmak yerine aramak istediğiniz kişinin adını, soyadını söyleyerek rehberinizden hızlı bir şekilde bulabilirsiniz. 

Sesli arama yazılımı ana ekranda bulunan ve her birinin ayrı fonksiyonlara sahip olduğu üç düğme ile çalışır.

Ortada bulunan düğme Sesli Arayın düğmesi ile sesli arama yapabilirsiniz. Ancak bu düğmeye dokunduğunuzda rehberinizde bulunan ve aramak istediğiniz kişiyi tam adı ile söylemenizi bekler. Programın seslendirdiğiniz kişiyi söylediğinizi algılaması durumunda kişi bilgileri cihaz ekranınızda belirir. Kişi bilgisinde yer alan Sabit telefon numarası ve Gsm numarası birbirinden farklı ikon ve renk ile gösterilir.

Uygulamanın solunda yer alan düğme kullanıcıyı bilgi sayfasına yönlendirir ve Sesli Arama uygulaması ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmanızı sağlar.

Sağda yer alan düğme cihazınızın telefon rehberine yönlendirir. Ayrıca uygulamanın seslendirdiğiniz ismi tanımaması ya da sesli arama yapmaktan vazgeçtiğiniz zamanlarda yine bu düğme ile telefon rehberinize geri yönlendirilirsiniz.