Kingdom Story
İndiriliyor...

Kingdom Story ile akıllı cihazınızda stratejik bir deneyim yaşayacaksınız.


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 196.10 MB
  • Sürüm 2.37.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici NHN Entertainment Corp.

Son zamanların en heyecan verici strateji savaş dünyasında yer alacağınız Kingdom Story mobil oyununda büyülü bir dünya içerisinde yer alacak ve görevleriniz doğrultusunda hareket ederek başarı elde edeceksiniz. Kingdom Story'de derin oyunların ve muhteşem büyü efektlerinin tadını çıkaracaksınız. Oyun dünyasında sizi sonsuz heyecan ve mücadele dolu anlar bekliyor. Savaşın her anında aktif bir şekilde oynamak isterseniz bu doğrultuda yeteneklerinizi artırmanız gerekiyor.

Çin üç krallık dönemi döneminin komploları boyunca macera dolu bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Tonlarca güçlü ve havalı savaşçı toplayarak düşman birliklerinizi sütün yetenekleriniz ile ortadan kaldırmaya yönelik hareket edeceksiniz. Üssünüzü şirin küçük bir karakoldan zorlu bir askeri şehre dönüştürmek için taktiksel becerilerinizi artırmanız gerekiyor. Dünya hakimiyeti modunda Çin'i ele geçireceksiniz. Vatandaşlarınıza epik PvP maçlarında meydan okuyun ve hakimiyet alanınızı genişleterek daha kuvvetli bir rol edinin. Gelişmiş oyun özellikleri, birbirinden farkı seçenekler ve bununla birlikte gelen heyecan verici bir oyun deneyimi için sizde Kingdom Story dünyasında yer alın.

Çin tarihi ile ilgiler bilgiler edinerek kendinizi geliştirmek için büyük bir hanedan savaşına dahil olun. RPG oyun ögelerini değerlendirerek kendinizi geliştireceksiniz. Krallığın büyük hikayesine dahil olmak adına atacağınız her bir adımın hesaplamasını yapın. Çin tarihinin en büyük ve en ünlü savaşçılarının hepsi burada ortaya çıkıyor. Guan Yu, Zhao Yun, Gan Ning, Zhuge Liang ve daha birçok kahramanı bir araya toplayarak daha güçlü olabilirsiniz. Karakter ilişkilerinden gelen takım bonuslarından yararlanmak için dizilişinizi stratejik olarak karıştırın ve eşleştirin.

Dünya hakimiyeti modu eşsiz bir deneyim sunuyor. Burada kazanmanız gereken zorlu oyun sahneleri içerisinde yer alacaksınız. Eski bir Çin haritasında karakolunuza başlayın, bölgeleri ele geçirin ve generallerinizi vali olarak atayın. Rakip grupların isyanlarına ve istilalarına dikkat etmeniz gerekiyor. Onlara karşı yenik düşerseniz görevlerinizi başarı ile sonuçlandıramazsınız. Gelişmiş oyun özelliklerinin yanı sıra aynı zamanda heyecan verici bir deneyim için Kingdom Story dünyasında yer almaya hazır olun. Sadece küçük bir askeri karakolla başlayın, çiftlikler, duvarlar, mayınlar ve hatta sıcak noktaların kalbinin arzusuna göre inşa edin ve üslerinizi antik Çin'in en büyük askeri şehri haline getirin.

Üssün görünümü ve düzeni karar vermek için sizin işiniz olacak. Becerilerinizi artırın farklı taktikler geliştirin ve ardından heyecan verici bir deneyim yaşamanın tadını çıkarın. Diğer oyunculara karşı mücadele dolu bir deneyim içerisinde yer almak için hazır olun. Kingdom Story'nin PVP'si stratejik ve tatmin edici olacaktır. Her biri farklı beceri ve yeteneklere sahip olan stratejistler, yakın savaşçılar, orta sınıf savaşçıları, okçular ve kraliyet adamları arasındaki oluşumunuza karar verin. Karıştırın, eşleştirin ve rekabeti düzenleyen en iyi takımı kurun. Her savaş sahnesinde büyük başarılar elde ederek ilerleme kat edin. Oyunu oynamak için iOS akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz.