Kingdom Alive
İndiriliyor...

Kingdom Alive , strateji oyunları kategorisinde yer alıyor.


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.14 GB
  • Sürüm 1.0.2
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici MOBIRIX

Kule savunma ve kule yok etme mantığı üzerine kurulan Kingdom Alive mobil oyununu iOS akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret ödemeden indirerek oynayabilirsiniz. Büyük zaferin sahibi olmak için düşman kulesini yok ederek başarı ödüllerini ele geçireceksiniz. Hem aksiyon hem de macera ögeleri üzerine kurulan Kingdom Alive mobil oyununda kazanan kişi olmak adına taktiksel bir şekilde ilerleme kat ederek kendinizi güçlendirin.

kendi imparatorluğunuzu korumak için 9 farklı kahraman kulesi arasından kendi kulenizi seçebilirsiniz. Kule ve komutanın birleşimi sayesinde düşman birliklerine karşı eşsiz bir performans sergilemeye hak kazanacaksınız. Güçlü savaş birlikleri geliştirecek, kendinizi güçlendirecek ve ardından heyecan verici bir deneyim yaşamanın tadını çıkaracaksınız. Her an her yerde aksiyon dolu bir deneyim yaşamak isterseniz Kingdom Alive mobil oyununda yer alabilirsiniz.

Oyunun temasal özellikleri, karakter gelişimler ve yetenekleri son derece etkileyici olu size eşsiz anlar yaşamanız için imkan verecektir. Her an her yerde oynayacağınız Kingdom Alive mobil oyununda fantastik bir dünya içerisinde yer alarak kendinizi geliştirin. Oyunda zaman geçirmek için size bir çok seçenek sunuluyor. Bu seçenekleri değerlendirin, kendi tercihlerinizi yapın ve ardından stratejinizi de hazırlayarak oyunda başarı elde edin. Düşman kulesini yok ederek başarı puanlarını ele geçirmeye çalışacaksınız.

Kahramanların son derece ilgi çekici ve heyecan verici hikayeleri arasından kendinizi kaybedebilirsiniz. Burada size kocaman bir strateji dünyası sunuluyor. Kendinizi geliştirerek oyun içerisinde başarı puanlarını ele geçirin. Yeni Dünya Pandora'yı fetheden 3. kraliyet takımının Victor Kingdom'dan hikayeleri webtoon aracılığıyla tasvir edilmiştir. En güçlü takımı birleştirin, yaratın ve düşmanın kulesini yok ederek başarı puanlarının her birini ele geçirin. Taktiksel oyun becerileriniz size daha fazla düşmanı yok etmek için imkan tanıyacaktır.

Düşmanın kulesini yok etmek ve zafer kazanmak için korelasyonlarını kullanarak 9 Heroes, Tower ve Commander'ı stratejik olarak karıştırmalı ve eşleştirmelisiniz. En güçlü takımı oluşturmak için yükseltme taktikleri son derece önemlidir. Bu sebeple kendinizi ve savaş ekibinizi güçlendirecek oyun ögelerini elde ederek daha hızlı bir şekilde performans sergileyebilirsiniz. En güçlü takımı oluşturmak için kahramanları ve yetenekleri geliştirmenin yanı sıra sürekli olarak daha iyi ekipman, özel silahlar ve rütbe işaretleri elde etmelisiniz.

Sonsuz eğlence için çeşitli içerikleri değerlendirerek kendinizi güçlendirmeye yönelik hareket edin. Her oyun sahnesinde bir çok oyun göreviniz olacak, bu görevleri başarı ile sonuçlandırarak daha farklı düşmanlar ile karşı karşıya gelebilirsiniz. Macera, Sanctuary 7 Gün, Rumble Savaşı, Attribute Lab, Alchemy, Forge, Black Market ve daha pek çok içerik sizi meşgul edecek. Eşsiz bir RPG deneyimi yaşayarak akıllı cihazınızda sıkılmadan vakit geçirmek için en iyi taktikleri kullanacağınızdan emin olun. Kahramanlarınızı güçlendirin ve savaşın her halinde eğlencenin tadını çıkarın.