Fitoons
İndiriliyor...

Fitoons, rol yapma oyununa ücret karşılığında sahip olabilirsiniz.


BİLGİ
  • LisansÜcretli - 2
  • Boyut9,6M
  • Sürüm1.0.1
  • DilTürkçe
  • GeliştiriciAvokiddo

Sağlıklı yaşamanın ne demek olduğunu çocuklara eğlence içerisinde öğretmek amacıyla tasarlanan Fitoons mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücret karşılığında indirebilirsiniz. Çocukların hayal dünyasına yönelik bir şekilde tasarlanan Fitoons dünyasında sağlıklı yaşamanın sırları eğlenceli bir şekilde anlatılıyor. Çocuklar Fitoons oyununda hem eğlenecek hem de kişisel eğitimlerine katkı sağlayacak ögeler ile karşılaşacaklar.

Fitoons mobil oyunu ile sevimli hayvanlara eşlik ederek egzersiz yapın, sağlıklı beslenin ve formda kalmanın taktiklerini öğrenin. Çocuklar için bu eğlenceli spor oyunu olarak tasarlanan Fitoons hem ebeveynler hem de çocuklar tarafından beğeni toplamayı başardı. Bu sayede bir .çok anne baba Fitoons oyununu akıllı cihazlarına indirerek çocuklarının eğlenmesini sağlıyor. 6 eğlenceli karakter arasından birini seçin, onları şık spor kıyafetleriyle giydirin ve egzersiz yaparak oyunun tadını çıkarın. Burada durmak yok daima hareketlilik olacak, spor yapacak ve eğlencenin tadını çıkaracaksınız.

Çocuklarınız Fitoons oyununda hem eğlenecek hem de sağlıklı yaşamanın sırlarını keşfedecekler. Üstelik bunu yaparken de sevimli oyun karakterleri ile karşılaşacaklar. Bir gorilin ağız kavgası yapıp yapamayacağını ve bir kedinin bir profesyonel gibi snowboard yapıp yapamayacağını keşfedeceksiniz. Spor salonunda ve temiz havada seçilebilecek 20 farklı spor aktivitesi bulunuyor. Sporcularınızı eğitmek beceri, hassasiyet ve zamanlama gerektirecektir. Oyunu geliştirmek size bağlıdır. Kendinizi geliştirin, spor taktiklerinize odaklanın ve ardından heyecan verici anlar yaşamaya odaklanın.

Spor yapmanın yanı sıra aynı zamanda yemek yapma seçeneklerini de değerlendirin. Tam donanımlı mutfakta, bir somun ekmeği karıştırın, bir çikolatayı kızartın, bir elmayı mikrodalga yapın veya daha geleneksel bir şeyler pişirerek maceranın tadını çıkarın. Meyve ve sebzelerden peynir ve keklere kadar sporcularınızı besleyecek her türlü güzellik sizi bekliyor. Sporcunuzun sağlıklı yaşamasını sağlayacaksınız. Sporcularınızı formda ve sağlıklı tutmak için onu nasıl beslemek istediğinize kendiniz karar verin. Onun sağlıklı olmasını sağlayın. Oyun içerisinde yer alan 6 farklı karakter arasından seçim yaparak onu kendi stratejiniz doğrultusunda yönlendireceksiniz.

İnsanlar ve hayvanlardan oluşan karakterler arasından en çok hoşunuza gideni tercih edebilirsiniz. Onları havalı spor kıyafetleriyle giydirmek için daha fazla beklemenize gerek yok. İnsan benzeri karakterlerin ten rengini değiştirme seçeneğini de değerlendirebilirsiniz. Sporcularınızı 20 farklı spor ve antrenmanda eğiterek profesyonel bir şekilde gelişmesini sağlayın. Karakterlerinizle gerçek zamanlı olarak etkileşime geçin ve hareketleri gerçekleştirmelerine yardımcı olun. Egzersizler sırasında karakterlerin vücutlarının değişimini izleyerek eksik olan kısımlarda tamamlama yapabilirsiniz.

Bu heyecan verici oyun içerisinde daha fazla karakter ve daha fazla yiyeceğin kilidini açmak için yıldızları kazanmanız gerekiyor. Ardından bu yıldızlar ile daha fazla oyun ögesinin kilidini açacaksınız. Disiplin, sebat ve dayanıklılık hakkında bilgi edinerek daha başarılı bir şekilde gelişin. Sporcularınızı besleyin ve onların komik tepkilerini izleyerek de eğlencenin tadını çıkarın. 45 farklı yemek arasından seçim yapabilirsiniz.