Find Differences
İndiriliyor...

Android için Bulmaca Oyunu


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 1.6 MB
  • Sürüm 1.0
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici 48d3l

Android işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza yükleyebileceğiniz eğitici aynı zamanda da eğlenceli bir bulamaca oyunu.

Çocuk gelişim uzmanları çocuklarınızın gelişimini desteklemek için onlara çok yararlı olacak olan bulmaca oyunlarını oynatmanızı öneriyor. Ancak bulmaca oyunları bazen çocuklar için çok sıkıcı olabiliyor. Ancak bu oyun mükemmel 3D grafikler, harika animasyonlar ve süper görsel efektlere sahip olması nedeni ile çocuklarınızı eğlendirecek ve eğitim sürecini renkli bir hale getirerek sıkılmasını engelleyecek. Dünya çapında bir çok çocuk bu faydalı fark bulma oyununu oldukça severek oynuyor. Eminiz ki sizin de çocuğunuz bu oyunu çok severek oynayacaktır.

Find Differences oyununda akıllı cihazınızın ekranına iki adet resim gelecek. Bu resimler birbirinin aynısı gibi görünecek. Ancak aralarında fark edilmesi çok zor olan çok küçük bazı farklar olacak. Çocuklarınız dikkat mekanizmasını çalıştırarak cihazının dokunmatik özelliğini kullanarak parmakları yardımı ile bu farkları tespit etmeye çalışacaklar. Bakalım bunu başarabilecekler mi. Bu eğlenceli fark bulma oyununu Android tabanlı olan tüm cihazlarınıza tamamen ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.