Fazilet Takvimi Pro
İndiriliyor...

Araçlar


BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2
  • Boyut 26 MB
  • Sürüm 1.0.1
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Fazilet Neşriyat ve Tic.A.Ş

IOS mobil cihazınıza ücret karşılığında indirerek kullanabileceğiniz Fazilet Takvimi Pro mobil uygulaması Fazilet Neşriyat ve Tic.A.Ş tarafından geliştirilmiştir. Fazilet Neşriyat?ın en mühim yayınlarından olan Fazilet Takvimi her sene muteber eserler taranarak ve en mühim bilgiler seçilerek yeniden hazırlanıp kullanıcılarına sunulmuştur.

Bu bilgilerin her zaman okunması ve istifade edilmesi için internet adresinin yanı sıra mobil uygulamalar ile yayınlanmaktadır. Uygulamaya eklenen yeni özelliklerin arasında; Hadis-i Şerif ve Ayet-i Kerime'lerin Arapçasının gösterimi ve sene içerisindeki takvim yazılarının tamamında arama özelliği ve hızlı erişime eklenip daha sonra ulaşılabilmesi sağlandı.

Namaz vakitlerinin tamamı 204 ülke ve yaklaşık 4000 şehir ve ilçe için güncellenmektedir. Namaz vakitlerinin hepsinin gösterimi sağlanmış olup saatlere özel alarmlar ile namaz vakitlerini artık kaçırmayacaksınız. Uygulamamız sizlere dini anlamda her alanda destek sağlıyor ve bilgi düzeyinizi arttırıyor. Sizde küçük bir mebla ödeyerek Fazilet Takvimi Pro mobil uygulamasına anında sahip olarak bilgi düzeyinizi arttırabilirsiniz.