Eleq
İndiriliyor...

Eleq, bilgi yarışması oyununda para kazanın.


BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17M
  • Sürüm 1.2.3
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Argela

Son zamanların gözde bilgi yarışması oyunu olarak karşımıza çıkan Eleq mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı cep telefonunuza ya da tabletinize ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Klasik bilgi yarışması mantığında tasarlanan Eleq'in farklı gerçek para kazandırıyor olmasıdır. Oyunda canlı bir şekilde performans sergileyerek rakiplerinizden daha başarılı bir şekilde yarışmaya çalışacaksınız. Eleq dünyasına ücretsiz bir şekilde katılın, yarışmalara dahil olun ve para kazanmanın keyfini çıkarın.

Geçmiş günlerde hayatımıza giren Hadi bilgi yarışı oyunundan esinlenerek tasarlanan Eleq mobil oyunu gerçek para ile ödüllendirecek özel bir yarışmadır. Oyunu mantığı çok basit. Karşınıza gelen sorulara belirlenen süre aralığında doğru cevap vererek başarı ödüllerini toplamaya çalışacaksınız. Televizyon programı olan 'Kim Milyoner Olmak İster' programında olduğu gibi ne kadar çok doğru soru bilirseniz o kadar çok para kazanırsınız. Oyunumuz canlı bir şekilde oynanmakta olup, dünyanın her yerinden ve her yaştan oyuncunun beğenisini toplamayı başarmıştır.

Argela stüdyosu tarafından geliştirilen Eleq mobil oyununda saatlerce yarışarak paranızı her zaman iki katına çıkarmanın yolunu keşfedin. Oyun hem yarışmanızı hem de bilgi dağarcığınızı genişletmeniz konusunda size yardımcı olacaktır. Genel kültür bilginize güveniyor ve kendinizi bu konu hakkında daha da geliştirmek istiyorsanız Eleq mobil oyununda zaman geçirmeniz yeterli olacaktır. Oyun Hadi oyununda olduğu gibi haftanın belirli bir günü saat 8'de yayınlanıyor. Canlı yayına katılarak diğer yarışmacılar ile gerçek zamanlı bir şekilde performans sergileyeceksiniz.

Yarış içerisinde karşınıza çıkan soruların her biri kolaydan zora doğru ilerlemektedir. Bu sebeple ilk olarak kolay sorular ile karşılaşacak fakat daha sonra zor sorular sizi karşılaşacak. Bu durum karşısında başarılı olabilmek adına doğru cevap sayınızı artırmanız gerekiyor. Canlı bir şekilde oyun oynayın ve performansınızı artırarak kazanan kişi olma yolunda emin adımlarla ilerleme kat edin. Oyunda son seviyelere gelip daha da zor sorular ile karşılaştığınızda normalde 10 saniye olan süreniz daha da fazla olacaktır.

Hem gerçek oyuncular hem de canlı bir mobil oyun oyun Eleq oyununda eşsiz anlar yaşayarak hem eğlenin hem de para kazanmanın tadını çıkarın. Oyuna başlamadan önce kurallar hakkında kendinizi bilgilendirin, taktiklerinizi artırın ve daha da başarılı olma yolunda emin adımlarla ilerleyin. Sorulara odaklanın ve doğru cevabı vererek daha başarılı olun. Bu heyecan verici bilgi yarışı oyununun en güzel özelliklerinden biri deneme sürümünün yer alması.

Burada oyuna başlamadan önce kendinizi test ederek tecrübe edinebilirsiniz. Bu da size yarış içerisinde daha da başarışı olma imkanı verecektir. Her hafta heyecan verici bir mobil oyun deneyimi yaşamak, canlı yayında performans sergileyerek para kazanmak ve ardından kazanan kişi olarak adınızdan söz ettirmek için sizde kendinizi Eleq dünyasına bırakın. Her soru karşısında heyecan dolu anlar yaşamaya hazır olun.