Dungeon Survival
İndiriliyor...

Rol Yapma Oyunu


BİLGİ
  • Lisans Ücretli - 2
  • Boyut 68.8 MB
  • Sürüm 1.32
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Energy Crystal

Yüzlerce canavarla mücadele etmek zorunda kalacağınız Dungeon Survival mobil oyununu Android işletim sistemi bulunan akıllı mobil cihazınıza ücret ödeyerek indirebilirsiniz. Oyunda yönlendireceğiniz karakteri seçin ve oyuna başlayın. Sürekli oynamak sizlere deneyim kazandıracak ve oyunda her geçen gün daha çok başarı elde edebileceksiniz. 

Energy Crystal stüdyosu tarafından geliştirilerek oyun sever arkadaşlarımızın beğenisine sunulan Dungeon Survival mobil oyununda mağaralara girecek ve bu karanlık dünyada düşmanlarınızı yenerek başarı elde etmeye çalışacaksınız. Oyunda her geçen gün başarı elde etmek için bir birinden farklı ekipmanları bir araya getirerek oyunun kazanan tarafı olmaya çalışacaksınız. 

Keşfetmeniz gereken bir çok mağara bulunuyor. Buraları tek tek ziyaret etmek için güçlü bir ekibe ihtiyacınız var. Bunu yapabilmek için her girdiğiniz mağarada işinize yarayan ekipmanları toplayın. Başarı elde ettikçe kazanacağınız puanlar sizleri ileri seviyelere götürecektir. Bunların hepsine sahip olmak için ise Dungeon Survival mobil oyununa sahip olun ve oyuna başlayın.