Turkcell pazarlama direktöründen açıklama geldi;

Turkcell pazarlama direktöründen açıklama geldi; "Bizde bu fiyattan satmaya meraklı değiliz"

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 52 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-01-11 14:45:00
Editör : Furkan Arıcan
Kategori : Teknoloji

Sınırsız internet uygulaması hakkında çok önemli açıklamalar yapan Turcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, mevcut alt yapı maliyetleri hakkında açıklama yaptı ve internet fiyatlarını neden böyle yaptıkları hakkında açıklama yaptı. 

1 Ocak 2019 tarihinden beri AKK'ye veda eden Türkiye, limitsiz internet kullanımına geçiş yaptı. Fikir itibari ile bütün halkı heyecanlandırmayı başarmış olsa da limetsiz internet, şirketlerin internet fiyatları bir miktar kullanıcılara hayal kırıklığı yaratmış durumda. Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, Türkiye'deki internet dönemi ile ilgili önemli açıklamalar yaparak, kullanıcıların yaşadığı bu hayal kırıklığını aşmaya çalıştı. 

Turkcell Superonline AKN'siz Paketlerini Açıkladı!Turkcell Superonline AKN'siz Paketlerini Açıkladı!

Daha önceden de AKK'siz paketler olduğunun altını çizen Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, "AKK kalktıktan sonra esasında fiyatlar yükselmedi. Bizim 24 Mbps hızında 89 TL'lik paketimiz, son 3-4 yıldır 89 TL. Hatta insanlar bu fiyat seviyelerine alışkın diye şimdi bir de 79 TL'ye 15 Mbps'lik sınırsız paket ekledik. Bu fiyatı AKK'li dönemde sunmuş olsaydık, çok olumlu geri dönüşleri alırdık diye tahmin ediyorum. Ama ‘AKK kalktı, bütün fiyatlar arttı' hengamesinde, bu avantaj arada kaynadı." şeklinde konuştu.

Turkcell Superonline AKN'siz internet paketlerini açıkladı 

"50 Mbps'lik paketi 129 TL'ye indirdik."

Bu var olan algıyı dağatacaklarının altını çizen Turkcell Pazarlama Direktörü Ömer Barbaros Yiş, konuşmasına şu şekilde devam etti; "Kullanıcılar, hiçbir hız düşürme olmadan, hiçbir kotaya takılmadan, download yaparken veya film seyrederken birden çıkan kum saatiyle karşılaşmadan internet kullanabilecek. Yeni dönemde limitsiz 35 Mbps'lik paketi 99 TL'ye, 50 Mbps'lik paketi 129 TL'ye indirdik. İsteyen kullanıcılar için 59 TL'den başlayan kotalı alternatiflerimizi de sunduk. Kullanıcılar uzun vadeli ilişkiye pek girmek istemiyorlar. Bu yüzden taahhüt süresini de 12 aya düşürdük. Artık 24 ay kontratlı paket de satmayacağız.’’

 


Ekşisözlük'te Turkcell'e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor!Ekşisözlük'te Turkcell'e Tepkiler Çığ Gibi Büyüyor!
Turkcell Superbox Nedir?Turkcell Superbox Nedir?
2018'in mobil operatörü Turkcell oldu2018'in mobil operatörü Turkcell oldu

PAYLAŞ