Snap Camera ile video görüşmelerinizi şenlendirebileceğiniz birbirinden eğlenceli filtreler - Haberler - indir.com

Snap Camera ile video görüşmelerinizi şenlendirebileceğiniz birbirinden eğlenceli filtreler

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 3 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-04-07 20:31:02
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Donanım

Dünyayı saran corona paniği herkesi evlerine kapatmış durumda. Hepimizin mümkün olduğunda evlerimizden çıkmamaya çalıştığı bu günlerde pek çok işte artık evlerden yürütülmeye başlanmış durumda. Bu süreçte pek çok şirket anlık iletişimi sağlayabilmek için Skype, Microsoft Team ve Zoom gibi video konferans uygulamalarını kullanıyor. Ancak bu uygulamaların gerçek ofis ortamını yansıtmadığı ve kimisi için işlerine evden devam etmenin oldukça sıkıcı olduğu da bir gerçek. Peki sizleri ya konferansları eğlenceli hale getirebilecek filtrelerle tanıştırsak?

Belki resmi iş görüşmelerinde değil ama sadece yakın ekip arkadaşlarınızın olduğu video konferanslarında, dostlarınızla ya da ailenizle konuşurken görüntülü görüşmeyi eğlenceli hale getirmek mümkün. Pek çok uygulama kullanıcılara arka planda değişiklik yapmayı ve böylece kendilerini daha iyi hissettirmeye çalışıyor. Ancak tüm bu uygulamaların yanında arka planları boş vererek kendi değiştirebileceğiniz özel filtrelerde var.

Snapchat'in Yeni İsmi Snap mi?Snapchat'in Yeni İsmi Snap mi?

Sizde bütün gün video konferans uygulamalarından sıkılıyor ve karantinanın stresinden çıkarak biraz eğlenceli zamanlar geçirmek istiyorsanız Snap Camera tam size göre. Bir dizi ar efekte sahip olan Snap Camera ile video görüşmelerinizi bir kalem olarak gerçekleştirmek ister misiniz? “Peki yata yata patates oldum” diyenler gerçekten patatese benzeseniz nasıl görüneceğinizi merak ediyor musunuz?

Birbirinden eğlenceli filtreleri kullanmak için yapmanız gereken tek şey Snap Camera’yı bilgisayarınıza ya da telefonunuza indirerek kurulum yapmak. Sonrasında kullandığınız video görüşme uygulamalarını açarak kameralardan Snap Camera’yu seçebilirsiniz. İşte Snap Camera’nın sizlere sunduğu birbirinden eğlenceli filtrelerden bazıları;

Kalem

Salatalık

Ananas

Patates

Mantar
İlgili uygulamalar
Snapchat'te Snap Originals ve Snap Games Nedir?Snapchat'te Snap Originals ve Snap Games Nedir?

PAYLAŞ