Samsung Galaxy S11e, 5G ve hızlı şarj ile gelecek - Haberler - indir.com

Samsung Galaxy S11e, 5G ve hızlı şarj ile gelecek

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 4 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-12-09 20:29:02
Editör : Numan Dargın
Kategori : Akıllı Telefonlar

Dünyaca akıllı telefon üreticisi Samsung 2020 yılında piyasaya süreceği amiral gemisi modellerini, uygun fiyatlarda sunsa da üst segment özelliklerden vazgeçmeyecek. Gelen son bilgilere göre ise S11e modeli 25W hızlı şarj ve 5G desteği ile kullanıcılarla buluşacak.

Samsung Galaxy S11e modeli, 3C sertifikalarına göre 5G bağlantısına sahip olacak. Bilindiği üzere Samsung’un Galaxy S10 modeli 5G desteğine sahip olmuştu.

Huawei, Samsung’a Karşı Topyekün ‘Savaş’ BaşlattıHuawei, Samsung’a Karşı Topyekün ‘Savaş’ Başlattı

Kullanıcılar dilediği yerde hızlı şarja ulaşacak

Samsung’un Galaxy S serisi içerisinde “e” ekiyle yer alacak olan uygun fiyatlı model, 25W hızlı şarj desteğine de sahip olacak. Bu yıl çıkan S10e modeli, 15W hızlı şarj desteğine sahipti. Hızlı şarj desteği hakkında ortaya çıkan son bilgilere göre özellik USB Power Delivery protokolüyle çalışacak. Bu ise kullanıcılar için oldukça sevindirici bir haber. Çünkü, bu protokol geniş bir skalada hızlı şarj aleti bulmaya olanak sağlıyor.

Samsung’un 2020 yılı S serisi diğer amiral gemileri ise, Galaxy S11 ve S11+ modelleri de yine 25W kablolu hızlı şarj desteğine sahip olacak.


Yayınlanan görseller Samsung Galaxy S11e'nin tasarımını açığa çıkarttıYayınlanan görseller Samsung Galaxy S11e'nin tasarımını açığa çıkarttı
Samsung Türkiye, Android 10 alacak telefonları güncelleme tarihlerini açıkladıSamsung Türkiye, Android 10 alacak telefonları güncelleme tarihlerini açıkladı

Samsung Sen bizi #TanısanSeverdin


PAYLAŞ