Sahibinden.com, yeni platformu Oto360'ın tanıtımını yaptı - Haberler - indir.com

Sahibinden.com, yeni platformu Oto360'ın tanıtımını yaptı

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 3 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-12-12 11:29:02
Editör : Görkem Günay
Kategori : Uygulama

sahibinden.com Oto360, eskpertiz, hasar kaydı sorgulama, sigorta ve kredi teklifi, araç değeri gibi hizmetlerin birlikte sunulduğu pratik ve kullanıcı dostu bir platform olarak lanse edildi. 

sahibinden.com, kullanıcılarının otomobil alım-satımlarında ihtiyaç duyduğu tür servislere tek tıkla erişim sağlayacağı yeni platformu sahibinden.com Oto360'ın tanıtımını gerçekleştirdi.

Google Shopping 100 ile alışveriş trendlerini takip edebileceksinizGoogle Shopping 100 ile alışveriş trendlerini takip edebileceksiniz

Kullanıcılar sahibinden.com Oto360 üzerinden araç değerlemeden ekspertize, hasar sorgulamadan kredi tekliflerine, trafik sigortası ve kasko tekliflerinden araç alım-satım rehberine ve sıfır araçlarla ilgili bilgilere Oto360 platformu üzerinden kolayca erişim sağlayabiliyor. Pratik kullanımı ve uzun yıllardır sahibinden.com tasarımını bünyesinde barındıran mobil uygulama, masaüstü ve mobil web sitesi üzerinden kolaylıkla erişim sağlanabiliyor. 

sahibinden.com Oto360 platformunu kullanarak otomobil alım ve satım işlemlerini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar, sahibinden.com ana sayfasında yer alan Oto360 sekmesine tıklayarak ya da mobil uygulama ve mobil sitedeki 360 Servisler menüsünü kullanarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Otomobil alım-satım işlemlerini gerçekleştirmeden önce merak ettiklerini öğrenmek isteyen kullanıcılar, sahibinden.com Oto360 dahilindeki Araç Alım/Satım Rehberi'nden bu süreçte dikkat edilmesi gereken tüm bilgilere ulaşabiliyor.

Araç Değerleme servisi ile aracın tahmini piyasa değeri öğrenilebiliyor

İkinci el araç alım ve satım işlemlerinde en çok ihtiyaç duyulan ve merak edilen husus araca dair hasar kaydının olup olmamasıdır. Bu ihtiyacı karşılamak için Hasar Sorgulama servisine sahibinden.com Oto360 sitesinden giderek plaka numarası ile hızlıca öğrenebilirsiniz. sahibinden.com Oto360'ın sunduğu bir başka özellik olan Araç Değerlendirme servisinin, kullanıcın ilgilendiği aracın özelliklerini girmesi sureti ile tahmini piyasa değerini öğrenebiliyor. Fakat bu değerlere aracın boyalı ya da hasarlı olması gibi fiyata etki eden durumların bu serviste hesaba katılmamış olması.

Kullanıcılar, sahibinden.com Oto360 platformundaki Oto Ekspertiz Servisi aracılığı ile şirketin iş ortakları tarafınca sağlanan kapsamlı ekspertiz paketlerine de ulaşım sağlayabiliyor. 56 ilde toplam 153 noktada hizmet sağlayan iş ortakları arasında EFTPilot Garage ve Ümran Oto Ekspertiz bulunuyor. 


İlgili uygulamalar

PAYLAŞ