Netflix profil şifresi nasıl oluşturulur? - Haberler - indir.com

Netflix profil şifresi nasıl oluşturulur?

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 36 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-04-20 09:01:02
Editör : Onur Köse
Kategori : Soru-Cevap

Netflix’te en pahalı hesaba sahipseniz bu durumda arkadaşlarınız yada aileniz ile paylaşılan bir hesabınız var demektir. Ancak arkadaşlarınızın sizin hesaptan izleme gerçekleştirerek önerileri bozmak istemeyebilirsiniz. Netflix ise getirmiş olduğu özelliklerden birisi olarak bu duruma önlem alıyor. Öyle ki Netflix profilinize kilit katabilir ve sadece şifre ile girişi sağlayabilirsiniz. Bizde sizlere bu içeriğimizde Netflix’te profil kilidi şifresi nasıl oluşturulur bunun cevabına bakacağız.

Netflix profil kilidi şifresi oluşturmak

Netflix HD ve HDR desteği alan yeni akıllı telefon modelleriNetflix HD ve HDR desteği alan yeni akıllı telefon modelleri

Netflix’te hali hazırda ebeveynlerin çocukları için güvenli içeriğe karar vermeleri adına ebeveyn denetimleri özelliği bulunuyor. Video akış şirketi Netflix şimdi ise kullanıcıların Netflix önerilerinin bir başkası tarafından bozulmasını önlemek için profil PIN koruması özelliğini dahil etti. PIN kodu ekleyerek profilinizi daha güvenli bir hale getirebilirsiniz.

Netflix profilinde PIN kilidi nasıl ayarlanır?

Netflix Profil PIN’inizi ayarlamak için resmi internet sitesine giriş yapmanız gerekiyor. Netflix hesabınıza giriş yaptıktan sonra şu adımları izlemeniz gerekiyor:

  • Netflix web sitesinden profil simgesine dokunun ve gelen menüde “Hesap” bölümüne girerek hesap seçeneklerine erişin.
  • Hesap seçeneklerine girdiğinizde tüm profiller ve Ebeveyn Denetimleri listesi gelecektir. Ayarları genişletmek için profil adı yanındaki küçük oka tıklayın.
  • Daha sonra Profil Kilidi seçeneğini bulun ve “değiştir” bölümüne dokunun.
  • Netflix hesap şifrenizi doğrulamanız istenecektir. PIN oluşturmadan önce hesabın şifresini girin.
  • PIN oluşturma işlemi sonrasında artık birdahaki girişinizde profiliniz sizlerden PIN isteyecektir.Huawei'nin üst yönetiminde değişikliğe gidildiHuawei'nin üst yönetiminde değişikliğe gidildi
Nokia 7.3'ün özellikleri netleşiyorNokia 7.3'ün özellikleri netleşiyor

PAYLAŞ