Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Storytel iş birliği kapsamında onlarca sesli kitap ücretsiz oluyor - Haberler - indir.com

Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Storytel iş birliği kapsamında onlarca sesli kitap ücretsiz oluyor

Tahmini Okuma Süresi : 1 ' 35 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-05-06 13:30:02
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Teknoloji

Kültür ve Turizm Bakanlığı pandemi nedeniyle evlerine kapananlar için Storytel’e iş birliği yaptı. Bugünden itibaren bazı kitaplar belirli bir süreliğine ücretsiz olacak.

Koronavirüs pandemisi nedeniyle milyonlarca insanın eve kapanması pek çok uygulamanın kullanıcılarına bu kapsamda yenilikler sunmasını sağladı. Bu alanda atılan en yeni adımlardan biri de Storytel’le Kültür ve Turizm Bakanlığı arasında yapılan iş birliği oldu. Evlerde kalmanın günden güne zorlaştığı bu günlerde, evde geçirdiği zamandan verim almak isteyenler için Storytel’deki onlarca kitap ücretsiz olarak erişime sunuluyor. 

Amazon Echo artık ilk sesli kitabınızı ücretsiz okuyorAmazon Echo artık ilk sesli kitabınızı ücretsiz okuyor

Onlarca sesli kitap ücretsiz oluyor

Sesli kitap denince akla ilk gelen mobil uygulamalar arasında olan Storytel oldukça geniş bir kütüphaneye sahip. Abonelik sistemiyle kullanıma sunulan Storyel hatırlarsanız pandemi döneminin başlangıcında 14 günlük deneme süresini 30 güne çıkarmıştı. Günden güne kullanıcı sayısını arttıran ve bu alanda pazar lideri olma yolunda emin adımlarla ilerleyen uygulama Kültür ve Turizm Bakanlığı iş birliği kapsamında 30 Haziran 2020 tarihine kadar pek çok kitabı kullanıcılarına ücretsiz olarak sunacak.  

Hayatımızı Kolaylaştıracak 6 Uygulama

Üstelik bu hizmetten yararlanmak için kullanıcıların platforma üye olmalarına da gerek yok. Kültür ve Turizm Bakanlığı ile Storytel iş birliği kapsamında hazırlanan http://www.kutuphanemcepte.org web sitesi üzerinden çok sayıda kitap kullanıcıları bekliyor. 

30 Haziran'a kadar yetişkin ve çocuk kitapları kategorisinde toplam 50 adet kitap gün itibariyle oluşturulan yeni internet sitesinde yer alacak. 
 


İlgili uygulamalar
Google Play Sesli Kitaplara Yeni Özellikler EklendiGoogle Play Sesli Kitaplara Yeni Özellikler Eklendi

PAYLAŞ