Kargoda geç teslimat devri Jetizz'le sonra eriyor! - Haberler - indir.com

Kargoda geç teslimat devri Jetizz'le sonra eriyor!

Tahmini Okuma Süresi : 3 ' 37 ''   Yayınlanma Zamanı : 2019-12-16 11:14:02
Editör : Ayça Yurttaarslan
Kategori : Teknoloji

Bünyesindeki şirketlerle neredeyse yarım asırdır taşımacılık sektöründe hizmet vermekte olan Aras Holding yeni projesi "Jetizz" için start verdi. Peki Jetizz nedir ve ne işe yarayacak? Gelin beraber inceleyelim;

E-ticaret sitelerinden yapılan alışverişlerde ciddi bir kargo sıkıntısı yaşanıyor. Öyle ki bazen ürünleri aynı hafta içerisinde temin etmek bile büyük bir şans oluyor. Sektörün en eski şirketlerinden olan Aras Holding, gelişen yapısıyla sektöre öncülük etmeye devam ediyor. Bu konuya çözüm getirmek adına E-ticaret şirketlerine yönelik yeni bir hizmetin ilk adımını atan Aras Holding, "Jetizz" adını verdiği yeni kargo hizmetini devreye soktu. Böylelikle Jetizz'i kullanmayı tercih eden E-ticaret şirketleri ürünlerini müşterilerine gün içerisinde değiştirebilmekle birlikte teslimat saatlerini müşteriye göre ayarlayarak teslim saatlerinde esnek ve değişken davranabilecekler.

Yerli Geliştiriciden Mobil Kargo Takip UygulamasıYerli Geliştiriciden Mobil Kargo Takip Uygulaması

Holding'in en genç üyesi Jetizz

Aras Holding'in hayata geçirdiği Jetizz ile ilgili açıklamalarda bulunan "Yönetim Kurulu Başkanı Baran Aras" her dönemin gerekliliğinin farklı olduğunu açıklayarak yeniliklere açık olmanın önemine değindi. Holding'in en genç üyesinin Jetizz olduğunu dile getiren Baran Aras, Aras Holding'in kırk yıldır bünyesinde bulunan şirketlerle birlikte taşımacılık sektöründe hizmet verdiğini ve sektörün öncüsü olduklarını vurgulayarak "Sektöre yenilikler kazandırmanın vermiş olduğu vizyon ve birikimimizle E-ticaret teslimatları için yeni nesil markamız olan Jetizz'i hayata geçiriyoruz. Jetizz'le birlikte ülkemizde son yıllarda E-ticaretin hızla büyümesi ve buna paralel olarak her geçen gün farklılaşan müşteri beklentilerini karşılamak için daha hızlı ve daha esnek hizmet üreten bir marka olmayı hedefliyoruz. Ayrıca sektörümüze kazandırdığımız kalifiye personellerle adeta bir okul olan Aras Holding olarak; personel gücümüz ileri teknolojiye sahip olan altyapımızla E-ticarette yeni bir taşımacılığında öncüsü olacağız. Jetizz bizim için yeni bir yolculuk, yeni bir vizyon." açıklamasını yaptı.

Alibaba'dan Aldığınız Ürünler Aras Kargo İle Artık En Fazla 5 Günde Gelecek!

Saat 23.00'a kadar teslimat imkanı!

E-ticaret şirketlerine sunulacak yenilikçi hizmet için heyecanlı olduğunu dile getirerek açıklama yapan Jetizz Genel Müdürü Çetin Otçeken, Jetizz'e çok daha önceden karar verdiklerini ancak sektöre girmeden önce bu konudaki araştırmalarını tamamladıklarını dile getirdi. Bu süreç sayesinde hem kullanıcı ihtiyaçlarını ve sorunlarını, hem de sektörün ihtiyaçlarını analiz ederek teknolojik ve operasyonel bir çözüm bulduklarını açıkladı. İnternet alışveriş sonrası tüketicinin uzun süre kargo beklemek ya da kargo şirketlerine sürüklenmek istemediğinin altını çizen Otçeken, tüketicinin ürününe hızlı ulaşmayı ve  her aşamayı online olarak takip edebilmek istediğini belirterek, "Jetizz parçası olduğu gurubun sektör tecrübelerini ileri teknolojiyle geliştirip yeni nesil taşımacılıkla bu sorunları tamamen ortadan kaldıracak. İsteyen müşterilerimiz web sayfası üzerinden ya da çağrı merkezlerimizi arayarak ürünü teslim almak istedikleri saat aralığını değiştirebilecekler. Bunun yanı sıra müşterilerimiz hangi dağıtım elemanımızın kargosunu kendine getireceğinin önceden bilgilendirilmesiyle daha güvenli bir hizmetin konforunu yaşayacak." açıklamasını yaptı. Bununla birlikte artık haftasonu alışveriş yapan kullanıcıların siparişlerini teslim almak için bir sonraki haftaki da beklemelerine gerek kalmayacağını açıklayan Otçeken, tüketicilerin kargo teslimi için gün ve saat aralıklarını kendilerinin belirleyeceğinin altını çizdi. Jetizz'in pazar günü dahil olmak üzere yedi gün kesintisiz hizmet verdiğini açıklayan Otçeken, tüketicilerin kargolarını 23.00 saatine kadar teslim alabileceklerini açıkladı. Aynı gün kargo hizmetinden, motorlu kurye teslimatına kadar tüketiciye pek çok alanda hizmet verecek olan Jetizz, geç gelen kargo krizini tamamen ortadan kaldıracak gibi duruyor.


İlgili uygulamalar
Google’ın Drone kargo projesi Wing hizmete başlıyorGoogle’ın Drone kargo projesi Wing hizmete başlıyor

PAYLAŞ