Epic Games'te 250TL değerinde 3 oyun hediye - Haberler - indir.com

Epic Games'te 250TL değerinde 3 oyun hediye

Tahmini Okuma Süresi : 2 ' 25 ''   Yayınlanma Zamanı : 2020-01-02 20:29:02
Editör : Özlem Özbek
Kategori : Donanım

Yeni yıla girmemiz ile beraber oyuncular adeta bayram ediyor. Epic Games, yeni yılda da oyuncuları unutmayacak bir sürpriz ile karşımıza çıktı. DarkSiders kılıç sallama serisi ve Steep kış sporları oyunu bir haftalığına Steam platformu üzerinde ücretsiz hale getirildi. Geçtiğimiz yılın bitmesine yakın oyuncuları sevindirecek kampanyalar ile adeta gündemden düşmeyen Epic Game mağazası yeni yılda da oyuncuların dilinden düşmüyor. Yeni yılın ilk haftası itibariyle toplam 250 TL olan 3 oyun birden Steam platformu tarafından hediye ediliyor. 

Steam Awards'un bu seneki başlangıç tarihi ve kategorileri belli olduSteam Awards'un bu seneki başlangıç tarihi ve kategorileri belli oldu

Steam'den ücretsiz oyun

Yeni yılın ilk haftası oyuncuları memnun etmek adına 3 oyunu birden ücretsiz bir şekilde sunan Steam yine gündem olmayı başardı. Söz konusu bu oyunlardan ikisi kılıç sallama türündeki Darksiders serisine ait. Darksiders Warmastered Edition ilk oyunun Full HD şeklinde grafiklerinin yeniden düzenlenmiş haliydi. Söz konusu bu oyunun temasına bakmak gerekirse, mahşerin dört atlısından biri olan Savaş'ın yaptığı kötülükler yüzünden cezaya çarptırılması ve son bir şans için de dünyaya gönderilmesi konu alınıyor. Burada karakterinizi yönlendirecek ve onun görevlerini yerine getirmesi adına yardımcı olacaksınız. 

Oyunlardan diğeri ise Darksiders II Deathinitive Edition. Söz konusu bu oyun ise ikinci oyunun daha iyi grafik motorları ve tüm DLC paketleri ile güncellenmiş hali olarak karşımıza çıkıyor. Bu seferki oyunda ise Mahşerin diğer atlısı Ölüm kardeşinin adını kurtarmak adına maceraya başlıyor. Karakteri yönlendirerek amacına ulaşması adına ona yardımcı olacaksınız. Bu heyecan verici oyun 30 saat oynanış süresi üzerine kuruldu. Steam tarafından ücretsiz olarak sunulan son oyun ise Ubisoft tarafından üretilen ve kış sporlarını konu alan Steep'tir.

Kış teması üzerine kurulan bu heyecan verici oyunda da macera dolu anlar yaşayacaksınız. Alaska ve Alpler'de açık dünya olarak 8 farklı kategoride kış sporlarından birini yaptığınız heyecan verici bir dünya içerisinde yer almak için sizde Steep oyununa sahip olabilirsiniz. Oyunun etkileyici grafikleri ve ve başarılı tasarımı gerçekçi bir deneyim yaşamanızı sağlar. Oyunda ister tek başınıza vakit geçirin isterseniz de arkadaşlarınızı davet ederek beraber XGames turnuvasına katılın. Sıradışı bir dünyada heyecan verici anlar yaşamak için Steep oyununa dahil olabilirsiniz. Söz konusu bu üç oyun fırsatını değerlendirmek için kampanyayı kaçırmayın. Kampanya 9 Ocak saat 19.00’da sona eriyor.


Merakla beklenen Steam Kış İndirimleri başladıMerakla beklenen Steam Kış İndirimleri başladı
2019'un en çok satan Steam oyunlarını açıklandı2019'un en çok satan Steam oyunlarını açıklandı
Steam'de en çok satan sanal gerçeklik (VR) oyunları 2019!Steam'de en çok satan sanal gerçeklik (VR) oyunları 2019!

PAYLAŞ